Scream Inc.

i

Autor: Materiały prasowe Scream Inc. - popularny tribute band z Ukrainy coveryjący utwory zespółu Metallica

Scream Inc. w Szczecinie 2022 - bilety, data i miejsce koncertu cover bandu Metalliki

2022-09-09 15:20

Scream Inc. to jedyny obecnie oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę cover band, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer jeden wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki. Artyści uzyskali ogromną popularność dzięki charyzmie, świetnym interpretacjom oraz koncertom w największych salach koncertowych.

Trasa koncertowe zespołu Scream Inc. w Polsce, oraz Europie została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, gromadząc pełne sale publiczności. Koncerty to doskonale zaplanowany show, celujący w gusta najbardziej zagorzałych fanów zespołu Metallica i miłośników cięższych brzmień. Tribute band już we wrześniu zawita do Szczecina. Gdzie odbędzie się koncert Scream Inc.? Gdzie kupić bilety na wydarzenie?

Scream Inc. zagra w Polsce - kiedy koncert?

Scream Inc. to band z Ukrainy, który w 2008 roku na stałe zagościł w muzycznym świecie. Pewnego dnia grupa przyjaciół, nie mogąc doczekać się koncertu swojego ulubionego zespołu postanowiła stanąć na scenie, aby wykonać najpopularniejsze hity Metalliki. Słuchacze, zafascynowani jakością brzmienia i niemalże idealnym odwzorowaniem utworów, domagali się kolejnych występów, a Scream Inc. zaczął zyskiwać coraz większą popularność. Regularnie pojawiają się również w Polsce.

Koncert odbędzie się w Szczecinie w klubie Kosmos, 24 września 2022, o godz. 18:00

Bilety dostępne są w sprzedaży:

  • Przedsprzedaż - 60 zł
  • W dniu koncertu - 70 zł

Aplikacja Going / https://www.facebook.com/losticketos / https://www.facebook.com/bunkierszczecin

Co tam w środku gra - Metallica