Sąd oddalił pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi. Chodzi o oskarżenia o gwałt

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=w5LZ8YErl2M

Sąd oddalił pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi. Chodzi o oskarżenia o gwałt

2021-09-17 9:27

W ostatnich miesiącach, Marilyn Manson nie ma łatwego życia i spokojnie można stwierdzić, że jego kariera się załamała. Sprawa cały czas jest rozwojowa i jak się okazuje, sąd oddalił pozew przeciwko artyście!

Kariera Marilyna Mansona została praktycznie zawieszona, a wszystko to przez aferę, której wokalista jest bohaterem. Według byłych partnerek, Manson miał się nad nimi znęcać i wykorzystywać seksualnie. Cała sprawa stała się bardzo głośna po oskarżeniach Esme Bianco, która stwierdziła, że wokalista traktował ją jak niewolnice. Niedawno do całej sprawy odniósł się prawnik artysty, który twierdzi, że niektóre z zeznań są zmyślone. Teraz nastąpił zwrot i sąd oddalił oskarżenia wobec muzyka.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Sąd oddalił pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi. Chodzi o oskarżenia o gwałt

Jak można było przeczytać w anonimowym pozwie:

Została uwiedziona przez pozwanego muzyka. Początkowo relacja przebiegała za obopólną zgodą, niedługo potem pozwany zgwałcił tę kobietę. Później wykorzystywał ją seksualnie, manipulował nią i znęcał się nad nią psychicznie.

Są oddalił oskarżenie z powodu przedawnienia, ponieważ w Kalifornii przestępstwa na tle seksualnym, przedawniają się po 10 latach. Teraz kobieta pozywająca Mansona ma 20 dni by odwołać się od wyroku. Warto też dodać, że nie jest to jedyny pozew, który został złożony przeciwko Mansonowi, także to nie koniec jego kłopotów.

Sonda
Komu wierzysz?