Robert Trujillo z rodziną grają Black Sabbath! Więzy krwi są niezwykle silne! [WIDEO]

i

Autor: Screen z YouTube/Jessica Chase Robert Trujillo z żoną i synem na jednej scenie

Robert Trujillo z rodziną grają Black Sabbath! Więzy krwi są niezwykle silne! [WIDEO]

2023-04-08 21:59

Rodzina Roberta Trujillo, długoletniego basisty Metalliki, już dawno dała się poznać jako zakochana w muzyce. Na własną rękę działają żona artysty i jego starszy syn, ale wiemy już, że także córka ma duży talent! Muzykalna rodzina wystąpiła niedawno razem na scenie, grając klasyk Black Sabbath! Sprawdź nagranie z tego pokazu!

Robert Trujillo już od dwudziestu lat pełni w Metallice rolę basisty, a już za chwilę zadebiutuje na najnowszym albumie formacji w roli wokalisty. Rodzina Trujillo cała jednak jest zakochana w muzyce - Tye Trujillo już jako nastolatek dał się poznać jako utalentowany basista, miał okazję grać m.in. z Kornem, a 24 marca światło dzienne ujrzał najnowszy krążek jego zespołu OTTTO. Także żona Roberta, Chloe Trujillo spełnia się jako malarka i wokalista, połowa duetu, nagrywając na co dzień z Markiem Dalbethem, kryjącym się pod pseudonimem Rav Medic. Okazuje się, że utalentowana jest także córka basisty, Lullah. 

Ikoniczne rockowe teledyski. Te klipy przeszły do historii

Rodzina Trujillo na jednej scenie gra Black Sabbath!

Utalentowana rodzinka wystąpiła razem na jednej scenie w słynnym Whisky A Go Go! We wtorek 28 marca miała miejsce impreza Ultimate Jam Night, w ramach której zagrało aż pięćdziesięciu muzyków, a która zbierała pieniądze na rzecz Animal Tracks, która zajmuje się pomocą zagrożonym zwierzętom. Od samego początku wiadomo było, że na wydarzeniu wystąpią Chloe i Lullah Trujillo. W dniu imprezy na scenie u boku swoich kobiet pojawił się także, bez wcześniejszych zapowiedzi, Robert! Do rodzinki dołączył gitarzysta Ministry, Cesarem Soto. Cała czwórka wykonała wspólnie klasyk Black Sabbath, czyli Hand of Doom. Jak im to wyszło? Sprawdź wideo, nagrane przez uczestniczkę koncertu, Jessicę Chase, poniżej!