Rise Against z koncertem w Polsce! Wiemy kiedy i gdzie zagra zespół

i

Autor: Materiały prasowe

Rise Against z koncertem w Polsce - DATA, BILETY. Wiemy kiedy i gdzie zagra zespół

2021-10-20 12:37

Amerykański zespół punkowo-rockowy, Rise Against, wystąpi ponownie Polsce! Grupa zagra dla polskiej publiczności w Warszawie, Gdzie dokładnie i kiedy można kupić bilety?

Jeśli kiedykolwiek był idealny czas na nowy album od szczerego, świadomego społecznie, multi platynowego, punk-rockowego zespołu Rise Against, to właśnie teraz. „Nowhere Generation” ukazał się na rynku 4 czerwca i zawiera materiał łączący oldschoolowy punk z post-hardcore’ową furią.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Za teksty wszystkich jedenastu piosenek odpowiada wokalista zespołu, Tim McIlrath, i są one inspirowane córkami wokalisty, społecznością fanów grupy, jak również skupiają się na społecznych i ekonomicznych aspektach pogoni młodego pokolenia za swoim Amerykańskim Snem. Jak podkreśla zespół, w dzisiejszych czasach mamy obietnicę Amerykańskiego Snu, która jest rozbieżna z rzeczywistością. Amerykańska „historyczna norma” mówiąca, że „następne pokolenie będzie w lepszej sytuacji, niż to, które było wcześniej”, zostało osłabione przez erę masowych mediów, ekonomicznej i politycznej niestabilności oraz kryzysu klasy średniej.

Zespół wystąpi 15 czerwca 2022 roku na warszawskiej hali COS Torwar. Bilety dostępne będą w sprzedaży od 22.10.2021 godz. 12:00 na www.followthestep.com w Going. oraz Eventim Polska.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć