OFICJALNIE: Rammstein ma wydać nowy album w tym roku!

i

Autor: screen: https://youtu.be/tsHCcu0Mz2E

Rammstein kręcą teledysk w Polsce? Muzycy byli widziani na Starówce, a Till spotkał się z polskim raperem

2021-12-21 14:21

Rammstein ostatnio mocno ucichli, wcześniej zajawiając sporo rzeczy związanych z nowym albumem. Wiadomo, że grupa coś szykuje przed trasą i wiele wskazuje na to, że może to być związane z naszym krajem! O co dokładnie chodzi? Sprawdźcie w naszym artykule, co przemawia za tym, że zespół może realizować klip w Polsce.

Rammstein co jakiś czas zajawiają rzeczy, które związane są z nowym albumem, jednocześnie podkreślając, że prace cały czas trwają. Podobno nowy krążek ma ukazać się jeszcze przed startem przełożonej trasy koncertowej i wygląda na to, że jeden z klipów może powstawać w Polsce! Dokładniej mówiąc w Pruszkowie. O co chodzi? Sprawdźcie co udało się ustalić.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein kręcą teledysk w Polsce? Muzycy byli widziani na Starówce, a Till spotkał się z polskim raperem

Paul Landers i Christoph Schneider byli widziani na Starym Mieście w Warszawie?

Jak przekazali administratorzy Feuerräder - Polskiego Fanklubu Rammstein, jedna ze znajomych admina fanklubu, przesłała wiadomość, że widziała Paula Landersa i Christopha Schneidera na Starym Mieście w Warszawie. Sam admin potwierdza, że zna wspomnianą znajomą od lat i nie przypuszcza, że miała być to wkrętka. Jeżeli to jest za mało informacji, to kolejna może być już ciekawsza.

Till Lindemann jest w Warszawie, gdzie spotkał się z Malikiem Montaną

Zdjęciem podzielił się sam raper, a fani odgadli, że jest to wnętrze palarni cygar Humidor, która jest w Hotelu Europejskim. Zobaczcie sami:

Jeżeli mało wam informacji, to ostatnie doniesienie może być jeszcze ciekawsze... 

Reżyser najsłynniejszych klipów Rammstein jest w Pruszkowie

Joern Heitmann, który zrealizował dla zespołu takie klipy jak: 'Sonne', 'Ich will', 'Mutter', 'Amerika', 'Ohne Dich', 'Keine Lust' czy ostatnie 'Ausländer' oraz 'Radio', wrzucił zdjęcie, które oznaczył lokalizacyjnie. Miejsce w którym się znajduje, to Szpital Psychiatryczny w Tworkach! Czy Rammstein kręcą zdjęcia do klipu pod Warszawą? Nie ma jednoznacznego potwierdzenia, jednak jest za dużo punktów wspólnych.

Pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń. Trasa Rammstein startuje w maju 2022.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć