Post Malone z „Chemical”. W singlu ​gościnnie Mick Jagger!

i

Autor: Materiały prasowe/Materiały prasowe - fot. Getty Images Nowy numer Post Malone

Post Malone z „Chemical”. W singlu ​gościnnie Mick Jagger!

2023-04-14 13:05

Post Malone jest zaledwie kilka miesięcy po wydaniu nowego albumu, muzyk jednak nie zamierza zwalniać tempa! Wokalista zaskoczył fanów, gdy zapowiedział, że w piątek 14 kwietnia ukaże się jego nowy singiel. Utwór "Chemical" oficjalnie zapowiada KOLEJNĄ PŁYTĘ artysty! W utworze promującym gościnnie udzielił się Mick Jagger!

Post Malone przedstawia nowy utwór „Chemical”. Gościnnie w piosence pojawia się Mick Jagger, który specjalnie na potrzeby nagrań zagrał na marakasach! Do numeru powstał też klip.

„Chemical” to początek nowego rozdziału w karierze Post Malone’a, który szykuje na 2023 rok nowy album. Już teraz wiadomo, że będzie to najbardziej wyczekiwane wydawnictwo najbliższych miesięcy. Czyżby to na tym krążku miał się pojawić duet z Tomem Morello? Wiadomo, ze w ramach prac nad wydawnictwem Posty ponownie połączył siły z Andrew Wattem i Louisem Bellem, którzy współtworzyli kultowy już krążek Hollywood's Bleeding. Szczególnie to pierwsze nazwisko nie powinno być obce fanom rocka - Watt wyprodukował najnowsze albumy Iggy'ego Popa, Ozzy'ego Osbourne'a czy Eddiego Veddera, a obecnie pracuje z The Rolling Stones i Pearl Jam.

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Ostatni album Post Malone

W 2022 roki ukazał się czwarty album studyjny Post Malone. „Twelve Carat Toothache” to najbardziej osobiste dzieło w jego dotychczasowym dorobku. We wszystkich 14 utworach, Posty zaprosił słuchacza na opowieści o zmaganiu się ze sławą, prezentując charakterystyczną dla siebie ironię – co, jeśli masz wszystko, a wydaje ci się, jakby jednocześnie nie było to nic warte? W rozmowie z magazynem „Billboard” raper przyznał, że chce teraz: - (…) więcej mówić o tym, jak się czuję: o moich wzlotach i upadkach oraz o dwubiegunowych aspektach bycia artystą głównego nurtu.