Pol'and'Rock Festival 2024 z kolejną gwiazdą! Kto otworzy Dużą Scenę jubileuszowej edycji wydarzenia?

i

Autor: Oleg Marusic/REPORTER Nowa gwiazda Pol'and'Rock Festival 2024 ogłoszona!

Pol'and'Rock Festival 2024 z kolejną gwiazdą! Kto otworzy Dużą Scenę jubileuszowej edycji wydarzenia?

2024-01-09 9:53

Nowy rok trwa już od kilku dni - to najlepszy moment na nowe ogłoszenie od organizatorów Pol'and'Rock Festival, prawda? W poniedziałek 8 stycznia Jurek Owsiak oficjalnie zdradził, kto jako trzecia gwiazda wzbogaca line-up jubileuszowej edycji "Najpiękniejszego festiwalu świata". Wiadomo także dzięki, temu, kto jako pierwszy zagra na Dużej Scenie!

Ten rok zapowiada się jako naprawdę szczególny dla miłośników Pol'and'Rock Festval. 2024 rok to moment, gdy zorganizowana zostanie jubileuszowa, dokładnie trzydziesta, edycja "najpiękniejszego festiwalu świata". Choć do rozpoczęcia samego wydarzenia zostało jeszcze osiem miesięcy, to organizatorzy już podgrzewają wokół niego atmosferę, ogłaszając kolejne gwiazdy, które swoimi występami uświetnią tę wyjątkową imprezę. Właśnie poznaliśmy kolejną!

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Francuska sensacja na Pol'and'Rock Festival 2024!

W poniedziałek 9 stycznia w swojej audycji "Zaraz będzie ciemno", Jurek Owsiak ogłosił, że do składu, który tworzą już Motionless In White i Electric Callboy, dołącza francuska formacja Celkilt! Została ona założona w 2011 roku miejscowości Roanne we wschodniej Francji i dość szybko została okrzyknięta sensacją tamtejszej sceny ciężkich brzmień. Grupę wyróżnia charakterystyczne brzmienie, określane jako celtic-punk. Zespół na już na koncie cztery albumy studyjne, z czego najnowszy to The Next One Down z 2020 roku.

Wiadomo, że to właśnie Celkilt otworzy swoim pokazem Dużą Scenę festiwalu! Grupa zagra 1 sierpnia o godzinie 15:10!

Pol'and'Rock Festival 2024 - data i miejsce imprezy

Jubileuszowa edycja festiwalu, odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024. 30. Pol'and'Rock Festival ponownie zawita na teren Lotniska Czaplinek-Broczyno.