Pol'and'Rock Festival 2023 - ujawniono KOLEJNY zespół, który zagra na wydarzeniu! Szykuje się wspaniała edycja!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Kto zagra na Pol'and'Rock Festival 2023?

Pol'and'Rock Festival 2023 - znane jest nazwisko ARTYSTY, który zagra na wydarzeniu! Szykuje się wspaniała edycja!

2023-01-10 9:42

Do Pol'and'Rock Festival 2023 jeszcze kilka miesięcy co prawda, jednak organizatorzy już ujawniają kolejne szczegóły imprezy! Jeszcze w 2022 roku okazało się, że na "najpiękniejszym festiwalu świata" zagrają Biohazard i Spin Doctors. Nowy rok - nowe ogłoszenie! W poniedziałek 9 stycznia Jurek Owsiak zapowiedział artystę, który pojawi się na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno!

Odliczanie do tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival 2023 czas zacząć! Wyjątkowe wydarzenie, mające, nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie, grono wiernych wielbicieli, odbędzie się już w sierpniu, dokładnie w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno. W tym roku organizatorzy zapraszają na 29. już edycję "najpiękniejszego festiwalu świata" - a kto na niej zagra? Jeszcze w ubiegłym roku organizatorzy poinformowali, że na scenie pojawią się grupy Biohazard Spin Doctors. Kolejne ogłoszenia oczywiście przed nami, jednak nowy rok przyniósł nowe wieści, a Jurek Owsiak ogłosił kolejne nazwisko, które zawita na Pol'and'Rock Festival 2023! 

Carpenter Brut zagra na Pol'and'Rock Festival 2023!

Tym razem organizatorzy postawili na Carpenter Brut! Francuski artysta, grający muzykę, określaną jako darksynth, łączący w swojej twórczości elementy muzyki z horrorów, metalu, rocka, muzyki alternatywnej i elektronicznej. obecny jest na światowych scenach od 2012 roku. Działalność rozpoczął, wydając trzy EP-ki, które ukazały się w formie długogrającego albumu, Trilogy. W kolejnych latach Carpenter Brut wydał jeszcze trzy płyty: Leather Teeth (2018), Blood Machines OST (2020), Leather Terror (2022). Muzyk przyznaje, że zdecydował się rozpocząć karierę pod pseudonimem, by zapewnić sobie względną anonimowość i zwrócić większą uwagę odbiorcy na jego twórczość, a nie osobę. 

Majka Jeżowska w Esce ROCK! Artystka o Dniu Matki, Nergalu, Pol'and'Rock Festival i vlogowaniu