Pol’and’Rock Festival 2022 - gdzie odbędzie się wydarzenie?

i

Autor: Piotr Zagiell/East News Gdzie odbędzie się Pol'and'Rock Festival 2022?

Pol’and’Rock Festival 2022 - gdzie odbędzie się wydarzenie?

2022-07-07 14:03

Pol’and’Rock Festival 2022 wystartuje już naprawdę niedługo! Najpiękniejszy Festiwal Świata ruszy już w czwartek 4 sierpnia i potrwa do soboty. Na scenie wydarzenia zagrają najwięksi polscy i światowi artyści. Gdzie natomiast odbędzie się tegoroczna edycja Pol’and’Rock? Informacja ta wcale nie jest taka oczywista, gdyż miejsce imprezy, po prawie 18 latach, uległo zmianie!

Pol’and’Rock Festival, do 2018 roku znany jako Przystanek Woodstock, to jedno z najpopularniejszych, najbardziej lubianych i docenianych przez festiwalowiczów wydarzeń na polskiej mapie festiwali. Odbiorcy zwracają szczególną uwagę na wyjątkową atmosferę imprezy, fakt, iż łączy ona koncerty ze spotkaniami z osobistościami ze świata kultury, mediów, sztuki, polityki i życia społecznego, które odbywają się w ramach Akademii Sztuk Przepięknych i oczywiście genialne, zapadające w pamięć występy. Na scenie wydarzenia od lat występują największe polskie i światowe gwiazdy - do tej pory zagrali m.in. Sabaton, Urszula, Skunk Anansie, Kult, Skid Row, Lao Che, My Riot i wiele wiele innych. Pierwsza edycja festiwalu, odbyła się w 1995 roku Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Pol’and’Rock Festival 2022 - data, artyści, zespoły

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival 2022 odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia, a wstęp na teren imprezy będzie oczywiście bezpłatny. Na scenie za to pojawią się naprawdę głośne nazwiska - brytyjska formacja Wolf Alice, grupy GWAR, Tagada Jones, Nova Twins czy House of Death. Jedną z gwiazd imprezy miała być amerykańska kapela Limp Bizkit, jednak Panowie, ze względu na stan zdrowia lidera grupy - Freda Dursta, zdecydowali się odwołać trasę koncertowa po Europie, w tym występ na Pol'and'Rock. Nie zabraknie jednak polskiej gwardii, na czele ze Sztywnym Palem Azji, Ørgankiem, Kwiatem Jabłoni, Voo Voo czy Me and That Man.

Gdzie odbędzie się tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festiwal?

W tym roku festiwal odbędzie się w dwóch formułach - osoby, które nie mogą sobie pozwolić na osobistą wizytę, będą mogły dołączyć za pośrednictwem social mediów Pol’and’Rock Festival. Jeśli zaś chodzi o to, gdzie stacjonarnie odbędzie się wydarzenie, to warto pamiętać, że po niemal 18 latach festiwal zmienia swoją lokalizację! Po rocznej przerwie festiwalowicze spotkają się tym razem na terenie Lotniska Czaplinek - Broczyno.