Signs of the Swarm

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Kyle Hines

koncerty 2024

PINS & KNUCKLES FACES OF DEATH TOUR 2024 - tak prezentuje się tegoroczny skład!

2024-04-29 14:49

Pins & Knuckles Faces of Death Tour, czyli trasa z udziałem Veil of Maya, Signs of the Swarm, Varials i To the Grave, zawita do Polski 13 listopada. Ten mocarny zestaw złapiecie wtedy w warszawskiej Proximie.

Veil of Maya powrócili w zeszłym roku po sześcioletniej przerwie z albumem [m]other, który jakiekolwiek myśli o ewentualnej zniżce formy niszczy w zarodku. Groove, energia, wirtuozeria - to wszystko tu znajdziecie, a Amerykanie po raz kolejny udowadniają, że muzyczne granice dla nich nie istnieją. 

Również rok temu, nakładem wytwórni Century Media, światło dzienne ujrzał krążek “Amongst the Low & Empty” ekipy Signs of the Swarm. Słuchając piątego w dorobku krążka formacji z Pittsburgha będziecie mieli problem, by znaleźć moment na złapanie oddechu, czego również możecie spodziewać się po ich występie. 

Niszczycielska energia kontrowana dla równowagi melodiami? Dla Varials to żaden problem, a wręcz pozycja gdzieś pomiędzy jest dla kwintetu z Filadelfii naturalna. O tym, że formacja kreatywnie wykorzystuje intensywność w muzyce przekonacie się słuchając “Scars For You To Remember” z 2022.

Skład trasy zamyka zespół ze stajni wytwórni Unique Leader - To the Grave. Australijczycy to rosnąca marka na scenie deathcore’owej, o czym pewnie sami już wiecie, a jeśli nie, to zapraszamy od początku pod scenę. 

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

PINS & KNUCKLES FACES OF DEATH TOUR 2024 [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 13.11.2024
  • Warszawa, Proxima

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 1 maja o godzinie 11:00.

Oto tegoroczne koncerty, na które czekamy: