Perturbator zagra w Polsce w towarzystwie gości! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Perturbator na dwóch koncertach w Polsce!

Perturbator zagra w Polsce w towarzystwie gości! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

2022-10-10 15:30

Mistrz mrocznej elektroniki powraca do Polski! Perturbator wystąpi w przyszłym roku na dwóch koncertach w Polsce, a wraz z nim na scenach we Wrocławiu i w Warszawie zobaczymy Health oraz Author & Punisher!

Francuski producent James Kent to bez wątpienia artysta nieszablonowy, który w oryginalny sposób potrafi połączyć inspiracje muzyką lat 80-tych z brudną, mroczną elektroniką. Na przestrzeni 4 lat Kent z występów w małych klubach trafił na największe imprezy (Hellfest, Download, Psycho Las Vegas, Graspop), a jego koncert na Pol’and’Rock Festivalu oglądało ponad pół miliona osób. Współpracował m.in. z Cult of Luna, Health oraz z pionierem muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarrem. Rok 2020 James poświęcił na komponowanie nowego, długo wyczekiwanego materiału, który będziemy mogli usłyszeć na koncertach we Wrocławiu i Warszawie. Niesamowita oprawa świetlna, wizualizacje oraz trzymający w napięciu set – to elementy, który składają się na doskonałe show, którego nie można przegapić.

Perturbator zagra w Polsce w towarzystwie gości! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Perturbator zagra w Polsce aż na dwóch koncertach! Francuski producent pojawi się we wrocławskich Zaklętych Rewirach 26 października, a dzień później w warszawskiej Progresji! Wraz z nim na scenach zobaczymy Health oraz Author & Punisher! Bilety na koncert w cenie od 85 zł są już dostępne w sprzedaży pod linkiem.

Wokalista grupy Chemia o płycie „Something to belive in”

HEALTH (USA / Loma Vista Recordings) – noise 

Health od początku swojej działalności konsekwentnie przesuwa granice przemocy. Pochodzący z Los Angeles zespół do kreowanej przez siebie dźwiękowej agresji przemyca elementy piękna oraz surowości, tworząc tym samym muzykę, obok której nie można przejść obojętnie. Dyskografię grupy zamyka wydany w lutym 2019 roku album „Vol. 4 :: Slaves of Fear” – najcięższy i najmniej oczywisty materiał w dorobku Amerykanów. Na swoim koncie mają występy na największych światowych festiwalach (Coachella, Primavera), wspólne trasy z Nine Inch Nails i Gary Numan’em oraz współpracę z firmą RockStar Games (soundtrack do gry Max Payne 3).

AUTHOR & PUNISHER (USA / Relapse Records) – industrial metal 

Author & Punisher to jednoosobowy projekt, za którym stoi pochodzący z San Diego Tristan Shone. Jego muzyka to nowatorskie połączenie muzyki industrialnej z metalem, co osiąga za pomocą syntezatorów oraz budowanych przez siebie muzycznych maszyn. Niesamowicie oryginalna, ciężka oraz niepokojąca mieszanka Tristana z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów, a o jego rosnącej pozycji świadczy tegoroczna trasa u boku legendarnego Tool.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?