P.O.D. na nowy singiel zaprosili wokalistkę Jinjer. Co wyjdzie z takiego duetu?

i

Autor: YouTube

P.O.D. na nowy singiel zaprosili wokalistkę Jinjer. Co wyjdzie z takiego duetu?

2023-12-01 11:38

Nu metal może już nie jest taki nowy, jak sugerowałaby nazwa, ale P.O.D. udowadnia po raz kolejny, że wypracowana przez nich muzyczna formuła doskonale się sprawdza. W najnowszym, zrealizowanym z filmowym rozmachem klipie wystąpiła z nimi Tatiana Shmailyuk.

Jeszcze nie opadł do końca kurz po tym jak zespół wypuścił naprawdę dobry kawałek z gościnnym udziałem Randalla Blythe z Lamb of God, a tutaj takie zaskoczenie! Jeśli chodzi o muzykę aż takich zaskoczeń jednak nie ma, zatem ci, którzy pokochali grupę za choćby "Youth of the nation" poczują się w tej muzycznej opowieści jak u siebie w domu.

- Są tu rymy opowiadające historię, są rytmiczne zwrotki i szeroko otwarty, melodyjny i na poły ponury refren. To hymn w każdym sensie tego słowa – opisuje utwór "Afraid to die" gitarzysta grupy, Marcos Curiel – Nasza droga przyjaciółka Tatiana Shmayluk dodaje tu swoje wyjątkowe podejście i czuliśmy między nią a zespołem niesamowitą muzyczną chemię. To jest P.O.D. docierające do ludzkiego jądra naszej egzystencji, radzenia sobie z miłością, strachu, poczucia spójności, a przede wszystkim rodziny i przyjaciół. Wreszcie jest o bogactwie miłości i życia.

Przyjaźń i pomysł współpracy między grupą a wokalistką narodził podczas wspólnej trasy koncertowej w 2022 roku. Piosenka to drugi singiel P.O.D., który promuje nadchodzący album "Veritas". Jego premiera zapowiadana jest na początek 2024 roku.

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?