Orange Warsaw Festival 2023 - organizatorzy z kolejnym ogłoszeniem! Ten zespół wzbudził ostatnio duże kontrowersje wśród fanów Metalliki!

i

Autor: Materiały prasowe Orange Warsaw Festival 2023 - pierwsze nazwiska gwiazd

Orange Warsaw Festival 2023 - organizatorzy z kolejnym ogłoszeniem! Ten zespół wzbudził ostatnio duże kontrowersje wśród fanów Metalliki!

2022-11-21 12:50

Wszystko wskazuje na to, że okres ogłoszeń festiwalowych rozpoczął się na dobre. Kolejne gwiazdy Mystic Festival, pierwsi headlinerzy Open'er Festival i Pol'and Rock Festival. Do tego grona własnie dołączyli organizatorzy Orange Warsaw Festival, którzy w piątek ogłosili pierwszego headlinera, a teraz powrócili z kolejnym ogłoszeniem.

Orange Warsaw Festival to jedno z najsłynniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Historia festiwalu sięga 2008 roku, kiedy to na warszawskim Placu Defilad odbyło się pierwsze wydarzenie z tej serii, na które złożyło się sześć koncertów. Impreza powróciła w kolejnym roku, a w 2010 roku po raz pierwszy miała miejsce na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Od samego początku na scenie wydarzenia zobaczyć można największe polskie i światowe gwiazdy - do tej pory w ramach Orange Warsaw Festival zagrały i zagrali m.in. Kasia Lins, Monika Brodka, Ms. Lauryn Hill, The Prodigy, Cypress Hill, The Offspring, Kings of Leon, David Guetta, Dua Lipa czy Florence and the Machine. Co będzie się działo w tym roku?

The 1975 zagrają na Orange Warsaw Festival!

W piątek 18 listopada organizatorzy zdecydowali się ujawnić pierwszego headlinera, a został nim pochodzący z Wielkiej Brytanii Sam Smith. Nieco ciekawsze dla fanów rockowych klimatów jest ogłoszenie z poniedziałku 21 listopada - tego dnia ogłoszono, że line-up wzbogaci brytyjski zespół The 1975. Grupa wydała w ubiegłym miesiącu swój najnowszy album, zatytułowany Being Funny in a Foreign Launguage, który dotarł na szczyt brytyjskiej listy przebojów, wygrywając z Panami z Red Hot Chili Peppers. Grupa wzbudziła jakiś czas temu spore kontrowersje wśród fanów Metalliki, gdy w jednym z wywiadów lider The 1975, Matty Healy powiedział, że, według niego, legenda thrash metalu to najgorszy zespół na świecie.

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Orange Warsaw Festival 2023 - data, miejsce, bilety

Orange Warsaw Festival 2023 odbędzie się w dniach 2-3 czerwca, ponownie na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. W sprzedaży są już dostępne bilety w ramach karnetu Early Bird. Karnety festiwalowe będą dostępne w specjalnej, promocyjnej cenie do środy 30 listopada 2022 roku.