Olsztyn Green Festival 2024

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty w polsce w 2024 roku

Olsztyn Green Festival 2024 - LINE-UP. Czas na niespodzianki z okazji 10-lecia imprezy!

2024-04-12 14:49

Malownicze rejony jeziora Ukiel w tym roku już po raz 10. wypełnią się miłośnikami polskiej muzyki i beztroskiej radości. Organizatorzy Olsztyn Green Festival - jednego z najbardziej klimatycznych wydarzeń roku w ramach jubileuszowej edycji przygotowali 10 wyjątkowych niespodzianek na 10-lecie festiwalu. Pierwszą z nich jest wyczekiwany od lat koncert Taco Hemingwaya.

Początek wiosny to moment, w którym przypominamy sobie, za co tak bardzo kochamy lato. Słońce, plaża, jezioro, letnia beztroska. Wszystko to w połączeniu z najlepszą polską muzyką sprawiło, że przez ostatnią dekadę Olsztyn Green Festival zbudował sobie pozycję jednego z najbardziej przyjemnych festiwali w Polsce, który przyciąga uczestników z całego kraju. W tym roku z okazji okrągłej, 10 edycji nadszedł czas na prawdziwe jubileuszowe szaleństwo!

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

Bardzo się cieszymy na świętowanie 10-lecia Greena z naszymi wspaniałymi festiwalowiczami i z tego powodu przygotowaliśmy 10 fajnych niespodzianek, które zdradzać będziemy stopniowo. Ostatnią niespodziankę ogłosimy przed samym festiwalowym weekendem, który czeka nas już 15-16-17 sierpnia nad malowniczym jeziorem Ukiel w Olsztynie. Pierwsza niespodzianka to koncert Taco Hemingway, który dołącza do naszego niesamowitego line upu artystów! Dlaczego on? Bo czekaliśmy/czekaliście na jego występ prawie 10 lat i teraz podczas 10. edycji w końcu wystąpi na scenie Greena. Mamy nadzieję, że kolejne niespodzianki będą równie ekscytujące. Na pewno wyjdą poza obszar muzyki i czujemy, że pokażą festiwal w nowej odsłonie - mówią Anna Pruszyńska i Jacek Zmiczerewski - Organizatorzy OGF. 

Olsztyn Green Festival 2024 - LINE-UP

Ale Taco Hemingway to tylko wierzchołek góry lodowej talentu, który pojawi się nad malowniczym jeziorem Ukiel. Oprócz Taco Hemingwaya, na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Zalewski, Kim Nowak, Grubson, The Dumplings, Smolik / Kev Fox, Łona x Konieczny x Krupa, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Pola Rise, Anna Rusowicz, Kortez, Mery Spolsky, nita, Kaśka Sochacka, Bartek Królik, Seeme, Nanga, Dawid Tyszkowski... i wielu, wielu innych! Rozkręcamy się, więc śledźcie profile festiwalu i przygotujcie się na kolejne niespodzianki!

Olsztyn Green Festival 2024 - DATY, MIEJSCE, BILETY

  • 15-16-17 sierpnia 2024 roku
  • Plaża miejska CRS "Ukiel" w Olsztynie.

Karnety są dostępne są na eBilet oraz kicket.com. Aktualne informacje o festiwalu zaleźć można TU.

Sprawdź poniżej najbardziej rockowe kawałki Darii Zawiałow!