Slash zszokował Mylesa Kennedy'ego swoją wiedzą o jaszczurkach

i

Autor: screen: https://youtu.be/1SZrJLMTO-8

Nowa płyta Guns N' Roses prędko się nie pojawi? Slash nie ma dobrych wieści

2021-10-25 9:22

Nowa płyta Guns N' Roses jest wyczekiwana przez fanów, którzy liczą na to, że po powrocie Slasha do składu, coś ruszy się wydawniczo. Faktycznie, coś się dzieje, jednak nie ma co na razie liczyć na pełnoprawny krążek.

Gdy do składu Guns N' Roses wrócił Slash, wszyscy fani zaczęli wyczekiwać nowego materiału od zespołu. Po opublikowaniu dwóch singli, zespół ogłosił, że na rynek trafi nowe wydawnictwo. Problem w tym, że nie będzie to pełnoprawny album, a coś w rodzaju EPki. Czy jest szansa na pełnoprawny krążek? Tutaj Slash nie ma dobrych wieści.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Nowa płyta Guns N' Roses prędko się nie pojawi? Slash nie ma dobrych wieści

Albumem, który trafi do sprzedaży, będzie coś na kształt EPki/maxi singla, gdzie znajdziemy dwa wydane ostatnio single. Na płycie 'Hard Skool' znajdą się następujące utwory:

  1. Hard Skool
  2. ABSUЯD
  3. Don’t Cry (Live)
  4. You’re Crazy (Live)

Czy to zwiastun pełnej płyty? Według Slasha, trzeba trochę nabrać dystansu, bo krążek tak szybko się nie pojawi. Jak twierdzi gitarzysta w wywiadzie dla 'Audacy Check': In” Slash powiedział:

Jeśli chodzi o nowy materiał Guns N’ Roses to nawet nie doszliśmy do miejsca, żebyśmy usiedli i zaczęli coś komponować. Przerabialiśmy za to numery, które gdzieś leżały od jakiegoś czasu. „Hard Skool” i „Absurd” mają długą historię. Axl nagrał te piosenki jakiś czas temu, a Duff i ja je przerobiliśmy. Generalnie zostawiliśmy bębny i przerobiliśmy całą resztę, ja dopisałem swoje partie.

Pozostaje w takim razie czekać na nowe ruchy zespołu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu