Nisza bez ciszy – muzyczny underground. Startuje specjalna akcja, dedykowana młodym zespołom

i

Autor: Matriały prasowe

Nisza bez ciszy – muzyczny underground. Startuje specjalna akcja, dedykowana młodym zespołom

2021-09-17 22:53

Projekt jest dedykowany warszawskim zespołom niszowym zawodowym lub amatorskim, tworzącym muzykę autorską w stylach: jazz, blues, folk, rap, reggae, pop, punk, rock, metal i ich pokrewne. To bardzo dobra okazja, by móc pokazać swoją twórczość szerszej publiczności.

Projekt jest skierowany wyłącznie do zespołów, które mają swoją siedzibę w Warszawie, ich członkowie są osobami pełnoletnimi i co najmniej dwóch z nich mieszka na terenie Warszawy. Do projektu zostanie zaproszonych 12 zespołów, którym będzie dana możliwość zaprezentowania swojej twórczości przed publicznością, w formie koncertu na żywo, na profesjonalnych scenach oraz z pełną obsługą sceniczną, w jednej z pięciu partnerskich instytucji kultury w Warszawie. Wstęp na koncerty będzie bezpłatny, na podstawie wejściówek dostępnych u organizatora, partnerów lub patronów.

EskaROCK Live! - wywiad z zespołem Happysad

Elementem projektu jest również powstanie cyklu reportaży, które zostaną opublikowane online. Przedsięwzięcie ma za zadanie zaprezentować szerszemu odbiorcy, jak i gdzie powstaje twórczość warszawskiego muzycznego undergroundu, czym jest inspirowana, z jakimi wyzwaniami finansowymi, technicznymi i formalnymi mierzą się jej twórcy. Reportaże będą skupiały się również na zaprezentowaniu sylwetek twórców, członków zespołów oraz doświadczeniu partnerów w realizacji działań na rzecz rozwoju warszawskich zespołów niszowych. Nad częścią merytoryczną reportażu będzie czuwał Dominik Pajewski - redaktor radia Eska Rock

Nabór zespołów potrwa od 15 do 22 września 2021 roku. Regulamin uczestnictwa w projekcie będzie dostępny na stronie dostępny pod linkiem: https://www.fablabprojektow.pl/regulamin.pdf23 września w mediach patronackich oraz na kanałach komunikacyjnych partnerów zostanie ogłoszona lista 12 zespołów warszawskich biorących udział w projekcie.

Nisza bez ciszy – muzyczny underground. Startuje specjalna akcja, dedykowana młodym zespołom

i

Autor: Matriały prasowe