Netflix zapowiada serial o U2! Co wiadomo o produkcji?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=co6WMzDOh1o

Netflix zapowiada serial o U2! Co wiadomo o produkcji?

2022-03-21 10:45

Netflix ma w swojej ofercie dużo ciekawych pozycji muzycznych, jednak ostatnio zapowiedziana produkcja, może wywoływać sporo zainteresowania. Pojawiły się informacje, że platforma pracuje nad serialem o zespole U2!

Netflix coraz bardziej poszerza swoją ofertę, pokazując swoim subskrybentom, że chętnie wejdzie w opcje produkcji biograficznych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dobrą robotę dla tego typu filmów zrobił film 'Bohemian Rhapsody', który otworzył drogę do realizacji wielkich biografii na dużą skalę. Teraz okazuje się, że wkrótce ma pojawić się serial, który będzie opowiadał historię U2.

Co tam w środku gra? Nirvana

Netflix zapowiada serial o U2! Co wiadomo o produkcji?

Jak podaje 'The Hollywood Reporter' trwają prace nad serialem dla Netflixa, który miałby opowiadać historię U2. Co ciekawe, autorem scenariusza ma być Anthony McCarten odpowiedzialny za film 'Bohemian Rhapsody', co z pewnością napawa optymizmem. Podobno, nad serialem ma też czuwać sam zespół, jednak żadna ze stron nie potwierdza tego oficjalnie. Pozostaje tylko czekać na więcej informacji.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu