Myslovitz z największymi przebojami oraz premierowym materiałem w Klubie Stodoła! [DATA, BILETY]

i

Autor: Mateusz Birecki/REPORTER Myslovitz zagra w warszawskiej Stodole

Myslovitz z największymi przebojami oraz premierowym materiałem w Klubie Stodoła! [DATA, BILETY]

2022-12-09 11:15

29 marca 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Myslovitz! Jedna z najbardziej uznanych formacji polskiej sceny zaprezentuje swoje największe przeboje, a także premierowy materiał z nadchodzącej płyty, którą promują single “Miłość”, “19” oraz “Pakman”. Bilety dostępne w sprzedaży!

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

Sukcesy Myslovitz

W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.

Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

Rita Pax gra Breakout i „maca świętości” - Paulina Przybysz w Esce ROCK!

Myslovitz z największymi przebojami oraz premierowym materiałem w Klubie Stodoła! [DATA, BILETY]

W lutym 2023 odbędzie się premiera nowej płyty zespołu. Zapraszamy na prawie dwugodzinne show złożone z przebojów Myslovitz, znanych wszystkim od trzech dekad.

  • MYSLOVITZ
  • 29 marca 2023, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl