MONO INC. na jedynym koncercie w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

i

Autor: Materiały prasowe MONO INC. w Polsce [DATA, MIASTO,BILETY]

MONO INC. na jedynym koncercie w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

2023-03-29 11:25

MONO INC. wystąpią we wrześniu w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej ich wydany w styczniu album “Ravenblack”! W roli supportu zagra zespół Florian Grey.

“Ravenblack”, czyli 12. album w dorobku MONO INC. to kolejny kamień milowy w historii zespołu. Po sukcesie jego poprzednika “The Book of Fire”z 2020 roku, który jako pierwszy materiał w historii formacji zawojował szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Niemczech, grupa powraca i udowadnia, że ich miejsce w czołówce sceny dark rockowej nie jest dziełem przypadku. Na “Ravenblack” składa się 11 kompozycji wypełnionych ostrymi, metalowymi riffami, wzniosłymi melodiami i charakterystycznymi tekstami, czyli elementami stanowiącymi kwintesencję zespołu z Hamburga. Utwory z niego, ale też największe szlagiery MONO INC., jak np. hymn sceny gotyckiej “Children of the Dark”, usłyszymy już 23 września w warszawskiej Progresji!

Przed koncertem MONO INC. na scenie zobaczymy niemieckie trio Floria Grey. Grupa została założona w 2015 roku i zgrabnie łączy w swojej twórczości wpływy rocka gotyckiego, metalu oraz popu. Zespół występował już m.in. u boku Tarji Turunen, Poison Black i Clan of Xymox oraz towarzyszył Lord Of The Lost na ich pierwszej, wyprzedanej trasie symfonicznej w Niemczech.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

MONO INC. w Polsce [DATA, MIASTO,BILETY]

MONO INC.