Mick Jagger

i

Autor: Wikimedia Commons/Raph_PH

Wiadomości

Mick Jagger szaleje na parkiecie WIDEO. Jest w doskonałej formie przed nadchodzącą trasą koncertową

Mick Jagger znany jest ze swojego poczucia humoru oraz tego, że lubi się dobrze bawić. Po raz kolejny to udowodnił. Na swoim Instagramie udostępnił wideo, na którym widać, jak dobrze, cały czas, radzi sobie na parkiecie.

Mick Jagger szaleje na parkiecie. Musicie zobaczyć to wideo

Mick Jagger, mimo tego, że w tym roku skończy 81 lat, cały czas jest w doskonałej formie fizycznej. Wokalista The Rolling Stones dba o to, aby móc wciąż koncertować. Przecież w kwietniu rusza tegoroczna trasa Stonesów w trakcie, której muzycy będą promować swój ostatni studyjny album "Hackney Diamonds". Obejmie ona tylko swoim zasięgiem USA i Kanadę. 

Na scenie Jagger daje więc z siebie wszystko, ale poza nią, jak się okazuje, również. Wokalista ostatnio w sieci udostępnił nagranie, że lubi się dobrze bawić w swoim czasie wolnym.   

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

Mick Jagger opublikował na swoim Instagramie wideo, na którym tańczy w klubie do muzyki zespołu Splash. Wykonywała ona akurat utwór "Moves Like Jagger" z repertuaru Maroon 5. Do postu lider Stonesów dodał podpis: "Moves like who!". 

Sami zresztą zobaczcie: 

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Muzycy Maroon 5 wrzucili emotkę kozy (z ang. goat, czyli w slangu: "greatest of all time", najlepszy w historii). Zareagował także syn Jaggera, Lucas. "Tato, kto Ciebie do tego namówił?" – napisał. 

Post cieszy się ogromną popularnością. Na ten moment zebrał blisko 200 tys. "serduszek" na Instagramie. 

Ostatni album Stonesów sukcesem!

Tak jak zostało wspomniane, w ubiegłym roku formacja The Rolling Stones powróciła z pierwszym od 2005 roku albumem z autorskim materiałem. Krążek "Hackney Diamonds" okazał się ogromnym sukcesem. Zebrał bardzo pochlebne recenzje zarówno ze strony dziennikarzy, jak i fanów. 

Zespół The Rolling Stones będzie na razie całość promował na stadionowej trasie koncertowej po Ameryce Północnej. Mick Jagger przyznał jednak na antenie radia SWR3, że w planach są również koncerty na Starym Kontynencie. Prawdopodobnie odbędą się one w 2025 roku. 

10 najlepszych duetów Micka Jaggera: