Metallica zagra w kinach! Wybrane koncerty grupy na nowej trasie będą transmitowane NA ŻYWO! Kiedy oglądać?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Koncerty Metalliki będą transmitowane w kinach na całym świecie!

Metallica zagra w kinach! Wybrane koncerty grupy na nowej trasie będą transmitowane NA ŻYWO! Kiedy oglądać?

2023-04-14 10:05

Już jest! Na rynku jest już dostępny najnowszy, jedenasty album studyjny Metalliki. Krążek "72 Seasons" zbiera bardzo dobre opinie krytyków, entuzjazmu nową muzyką nie kryją także fani zespołu. Okazuje się, że grupa przygotowała dla swoich wielbicieli prawdziwą niespodziankę! Wybrane koncerty w ramach nadchodzącej trasy będą transmitowane NA ŻYWO w kinach na całym świecie!

Nadszedł ten dzień, na który czekało wielu fanów ciężkiego grania. Po siedmiu latach przerwy z nowym albumem powróciła prawdziwa legenda metalu, zespół Metallica. Formacja wydała w piątek 14 kwietnia swój najnowszy krążek, zatytułowany 72 Seasons. Wydawnictwo jeszcze przed oficjalną premierą zbierało naprawdę dobre recenzje, bardzo entuzjastycznie na nową muzykę formacji zareagowali także jej fani, szczególnie zadowoleni z powrotu do thrashowych korzeni. Już za chwilę Metallica wyruszy w monumentalną trasę "M72 World Tour", na której promować będzie nowy album. Nie udało Ci się kupić biletów na występy w Polsce, które odbędą się 5 i 7 lipca 2024 roku? A może chcesz się wcześniej przekonać, co się dzieje na terasie? Będzie na to szansa!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Koncerty Metalliki w kinach!

W czwartek 13 kwietnia w kinach na całym świecie odbył się przedpremierowy odsłuch najnowszej płyty Metalliki. Już na samo zakończenie wydarzenia zespół poinformował, że już za chwilę pojawi się kolejna okazja, by z jego powodu zawitać w salach kinowych! Muzycy zdradzili, że koncerty, które odbędą się w Arlington w Teksasie na tamtejszym stadionie AT&T w dniach 18 i 20 sierpnia będą transmitowane na żywo w kinach na całym świecie! Cały pokaz odbędzie się pod hasłem "Metallica: M72 World Tour Live From Arlington, TX – A Two Night Event" i zapowiadany jest jako "bezprecedensowe, globalne wydarzenie, podczas którego zespół zagra dwa wieczory z dwoma zupełnie różnymi setlistami, na które złożą się utwory, obejmujące ponad 40-letnią karierę grupy, od Od klasycznego "Kill 'Em All” z 1983 roku do długo oczekiwanego "72 Seasons” z 2023 roku . Zespół nie zagra dwa razy żadnej piosenki, co daje w sumie ponad 30 numerów do przesłuchania na żywo w dwie noce". Na chwilę obecną nie wiadomo, w jakich polskich kinach ewentualnie będzie można wziąć udział w pokazie. Wszystkie bieżące informacje będą pojawiać się na stronie zespołu.

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?