Metallica przetłumaczyła numery z 72 Seasons na język migowy! Tłumaczka stała się sensacją Internetu!

i

Autor: John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News/Screen z YouTube - Metallica Metallica dla fanów z niedosłuchem

Metallica przetłumaczyła numery z "72 Seasons" na język migowy! Tłumaczka stała się sensacją Internetu!

2023-04-20 10:47

Metallica właśnie w najlepszy z możliwych sposobów udowodniła, że widzi swoich fanów i chce zrobić wszystko, by muzyka zespołu dotarła do każdego. Formacja stała się pierwszym w historii dużym amerykańskim zespołem, który przetłumaczył utwory ze swojego najnowszego albumu na język migowy! Słuchacze szczególnie pokochali jedną z tłumaczek, która genialnie oddała ducha legendy thrash metalu!

Za chwilę minie tydzień od premiery najnowszego albumu Metalliki. Krążek 72 Seasons nie tylko zebrał świetne recenzje, ale wszystko wskazuje na to, że osiągnął także sukces komercyjny! Krążek stał się najchętniej słuchanym albumem na platformie Spotify w kilka dni po premierze na całym świecie. Grupa jest też na bardzo dobrej drodze do tego, by zadebiutować na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Jeśli tak się stanie (dowiemy się o tym w piątek około godziny 18:00), to będzie to pierwszy album Metalliki od 15 lat, któremu się to udało, a także czwarty krążek w karierze zespołu w ogóle, który dotarł do pierwszego miejsca w Wielkiej Brytanii.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Najnowsze numery Metalliki w języku migowym!

Muzykę kochają wszyscy na całym świecie, także osoby głuche, czy cierpiące na bardzo duży niedosłuch. Coraz więcej grup zdaje sobie z tego sprawę i decyduje się tłumaczyć swoje utwory także na język migowy. Dokładnie to samo postanowili zrobić Panowie z Metalliki, stając się równocześnie pierwszym dużym amerykańskim zespołem, który zdecydował się na ten krok (mamy nadzieję, że inne bardzo szybko zaczną robić to samo!). Aby zrobić to jak najbardziej profesjonalnie, grupa połączyła siły z Amber G Productions, firmą, która zajmuje się tłumaczeniem na język migowy, i DPAN (Deaf Professional Arts Network). Na chwilę obecną światło dzienne ujrzała wyjątkowa wersja numeru tytułowego, co miało miejsce w sobotę 15 kwietnia, a więc w dniu Amerykańskiego Języka Migowego. Pozostałe klipy w tłumaczeniu ukażą się we wtorek 25 kwietnia.

Wśród fanów Metalliki prawdziwą furorę zrobiła tłumaczka Amber Galloway, która tłumaczy nie tylko słowa piosenki 72 Seasons, ale też cały nastrój kawałka i pojawiające się w nim solówki! To właśnie ten aspekt przyciągną szczególną uwagę odbiorców, którzy nie kryją zachwytu kobietą i piszą w komentarzach, że czekają na kolejne nagrania z tej wyjątkowej serii, a może nawet udział Amber w koncertach zespołu!