Metallica

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti

metallica w polsce

Metallica otworzyła swój Pop-Up Shop w Warszawie! Gdzie jest zlokalizowany i w jakich godzinach otwarty?

2024-07-06 8:15

Metallica idealnie przygotowała się do wizyty w naszym kraju! Przed fanami i fankami jeszcze tylko jeden koncert, ale to nie jedyna przygotowana przez zespół atrakcja! Śladem innym państw, Metallica otworzyła w Warszawie swój Pop-Up Shop! Gdzie dokładnie jest zlokalizowany? W jakich dniach i godzinach będzie otwarty?

Co prawda Metallica wydała swój najnowszy album, 72 Seasons, już ponad rok temu, kurz po tej premierze zdaje się wcale jeszcze nie opadł. Formacja wciąż jest w trakcie trasy koncertowej "M72 World Tour", a ta w końcu, nareszcie, już za moment dotrze do Polski!

Przypominamy, że legenda thrash metalu zagra w naszym kraju aż dwa koncerty. Te zaplanowane są na piątek 5 lipca (już za nami - relacja poniżej!) i niedzielę 7 lipca, a klasyki formacji ponownie wybrzmią na terenie PGE Narodowego w Warszawie. To jednak nie koniec atrakcji - w sobotę 6 lipca odbędą się liczne wydarzenia pod szyldem "Warsaw Takeover", jednak Metallica przejmie Stolicę już od środy 3 lipca!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Sklep Metalliki otwarty w Warszawie na kilka dni!

Już w środę 3 lipca w Warszawie, a dokładnie na Placu Konesera 5, otwarty został specjalny Pop-Up Shop zespołu, czyli miejsce, gdzie będzie można zakupić oficjalne gadżety z merchu Metalliki, m.in. winyle, koszulki, deskorolki, plakaty i wiele wiele innych!

To właśnie w tym miejscu odebrać będzie można także specjalne "M72 Fan Card", która dadzą szansę na wygraną karnetów na Snake Pit czy słynnego Morley Pedals, stworzonego w hołdzie Cliffowi Burtonowi. Jak jednak zaznacza zespół, dzienna sprzedaż winyli, plakatów i deskorolek będzie ograniczona, a na każdego klienta przeznaczona będzie jedna sztuka danego gadżetu.

Metallica Pop-Up Shop

i

Autor: Materiały prasowe
Metallica Pop-Up Shop

i

Autor: Materiały prasowe
Metallica Pop-Up Shop

i

Autor: Materiały prasowe

W jakich godzinach otwarty będzie punkt?

Poniżej rozpiska godzinowa otwarcia Pop-Up Shopu Metalliki:

  • Środa-piątek i niedziela - 10:00-19:00
  • Sobota - 10:00- 0:00

Grupa uruchomiła także specjalną aplikację, dzięki której można z łatwością odnaleźć liczne atrakcje, przygotowane w Warszawie z okazji wizyty legendy thrashu w tym mieście w pierwszy weekend lipca. Apkę można pobrać TU.

Oto TOP 10 kawałków, które Metallica najczęściej gra na żywo: