“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - gwiazda Netflixa, Lena Góra w kolejnym odcinku!

i

Autor: Fot. SE/Tomasz Radzik Lena Góra w czwartym odcinku "Melliny"Marcina Mellera

“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - gwiazda Netflixa, Lena Góra gwiazdą 4 odcinka

2023-01-27 9:54

W czwartek 26 stycznia, o godzinie 19:00, swoją premierę miał czwarty odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu była Lena Góra - aktorka, znana z popularnych seriali i produkcji Netflixa. O czym opowiedziała w rozmowie z Marcinem Mellerem?

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00.

GWIAZDA NETFILIXA w Mellinie. Marcin Meller i Lena Góra

Gościem czwartego odcinka “Melliny” była Lena Góra! Aktorka, znana z serialu "Król" a ostatnio z produkcji Netflixa "Noc w przedszkolu" opowiedziała o życiu w USA i dlaczego wyjechała za granicę mając 16 lat. Zdradziła też, jak podrabiała dokumenty, żeby pracować w barze i dlaczego była gnębiona w szkole. Lena Góra powiedziała także, czy brak dyscypliny w domu to dobry sposób na wychowanie i dlaczego lato przez cały rok nie sprzyja tworzeniu. Niedługo będzie głośno o jej nowym filmie a ona sama ujawniła, czego tak naprawdę się boi. Premiera "Melliny" w każdy czwartek o 19:00 na YouTube Eska Rock! 

GWIAZDA NETFILIXA w Mellinie. Marcin Meller i Lena Góra

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2010-2019? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Skąd powraca do Polski Franciszek Kalina, bohater filmu "Pokłosie" (2012)?