Matrix: Zmartwychwstanie: jest pierwszy teaser i szczegóły produkcji

i

Autor: screen: https://youtu.be/VPhUUFXMILU

Matrix: Zmartwychwstanie: jest pierwszy teaser i szczegóły produkcji

2021-09-08 9:54

Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. W końcu poznaliśmy szczegóły i pierwszy teaser produkcji! Do tego, ogłoszono premierę trailera.

Matrix 4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Kontynuacja słynnego cyklu budzi wiele emocji, a każda informacja na temat obsady czy fabuły jest niezwykle cenna dla fanów. Jak już wiemy, nie ma tu mowy o cofaniu się w czasie, a będziemy mieli do czynienia z czymś w rodzaju kontynuacji, tylko na zasadach świata Matrixa. Teraz dowiedzieliśmy się, że trailer produkcji trafi do sieci 9 września, a już teraz możemy zobaczyć teaser!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Matrix 4 - znamy szczegóły i datę premiery trailera

Wystartowała oficjalna strona filmu, a tam zapowiedź, że trailer produkcji pojawi się 9 września! Na szczęście, nie zostawiono fanów z niczym, ponieważ w sieci pojawił się teaser produkcji, który możecie zobaczyć poniżej:

Oficjalnym, polskim tytułem jest 'Matrix: Zmartwychwstanie', a premiera filmu cały czas zaplanowana jest na 17 grudnia 2021. W obsadzie filmu znaleźli się: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Lambert Wilson, Christina Ricci, Jada Pinkett-Smith

QUIZ. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Pytanie 1 z 20
Jak naprawdę nazywał się Darth Vader?