Maja Kuczyńska kompletnie odleciała! Tak trzeba żyć #5 Eska Rock

i

Autor: Materiały prasowe

Maja Kuczyńska kompletnie odleciała! Tak trzeba żyć #5 Eska Rock

2022-05-05 8:00

Od lat zachwyca świat swoim nietypowym podniebnym tańcem. Maja Kuczyńska w kwietniu została Mistrzynią Europy w indoor skydivingu. Na czym polega ta wciąż rozwijająca się dyscyplina? Co czuje człowiek wypadający z samolotu? Jak przygotować układ prezentowany w locie? O tym wszystkim Maja opowiada w najnowszym odcinku programu Tak trzeba żyć!

„Tak trzeba żyć” to program, którego bohaterami są prawdziwi pasjonaci. Sprawdzamy jak można uczynić ze swojego hobby pracę i odwrotnie. Odsłaniamy kulisy zawodów, dyscyplin sportowych czy podróży, którymi żyją nasi goście. Na program zaprasza Wojtek Góralski, którego znacie z porannego programu w Radiu ESKA Rock.

Gościem piątego odcinka „Tak trzeba żyć” jest Maja Kuczyńska, która uprawia indoor skydiving i freestyle skydiving. Podczas wizyty w naszym studiu, Maja wyjaśniła na czym polega jej pasja, co czuje podczas lotu, jak wyglądają przygotowania do skoków i czy twardo stąpa po ziemi. Jeśli chcecie poznać bliżej mistrzynię podniebnych akrobacji, koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek „Tak trzeba żyć”.