Lars Ulrich

i

Autor: Invision/Invision/East News

Wiadomości

Legendarny producent Metalliki o hejcie w kierunku Larsa Ulricha. "Dla niektórych stało się to sportem narodowym"

Flemming Rasmussen, legendarny producent, który w przeszłości współpracował z Metalliką, uważa, że hejtowanie gry Larsa Ulricha "stało się dla niektórych sportem narodowym".

Legendarny producent Metalliki broni Larsa Ulricha

Lars Ulrich, współzałożyciel Metalliki, od lat jest prawdopodobnie najbardziej krytykowanym perkusistą w świecie muzycznym (nasiliło to się przede wszystkim po premierze albumu "St. Anger"). Wiele osób zarzuca mu, że jego umiejętności nie są, delikatnie rzecz ujmując, na najwyższym poziomie. Sam perkusista, w niejednym wywiadzie, przyznał, że nauczył się sobie radzić z hejtem w sieci. I nie przejmuje się krytyką. 

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Ostatnio o umiejętności Ulricha został zapytany producent Flemming Rasmussen, który współpracował z Metalliką przy okazji trzech albumów: "Ride The Lightning", "Master Of Puppets" oraz "...and Justice for All".  

Ludzie mogą hejtować, ile chcą. Dla niektórych stało się to sportem narodowym. Tak, nie był najlepszym perkusistą na świecie, ale dla Metalliki nim jest. I się rozwinął. Stawał się coraz lepszy. Od tego momentu [chodzi o premierę "St. Anger" - przyp. red.] nastąpił ogromny rozwój. Muzycznie i technicznie jest naprawdę, ale to naprawdę dobry – powiedział Rasmussen w rozmowie Danielem Sarkissianem opublikowanej na YouTubie. 

Metallica zagrała znowu w Polsce

5 i 7 lipca tego roku muzycy Metalliki zagrali ponownie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Relacje z obu koncertów znajdziecie na naszej stronie (tu relacja z piątku, w tym miejscu znajdziecie natomiast relację z niedzieli). Występy odbyły się w ramach trasy promującej album "72 Seasons", który ukazał się na rynku w ubiegłym roku. 

TOP 10 kawałków, które Metallica najczęściej gra na żywo:

Listen on Spreaker.