KULT już 26 listopada zwieńczy Trasę Pomarańczową 2022 wyjątkowym koncertem w katowickim Spodku!

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER Kult zapowiada koncert zwieńczający Trasę Pomarańczową 2022

Kult zwieńczy Trasę Pomarańczową 2022 wyjątkowym koncertem w katowickim Spodku! [DATA, BILETY]

2022-11-16 14:10

Blisko trzy godziny grania, ponad trzydzieści utworów, tysiące rozentuzjazmowanych fanów z całej Polski oraz emocje, które pozostają z uczestnikami na długo - tak w skrócie podsumować można legendarne występy KULTU w hali Spodek, które od końca lat 90. - z małym wyjątkiem - odbywają się w Katowicach corocznie, w ramach “Trasy Pomarańczowej”. Nie inaczej będzie także w tym roku! Formacja Kazika Staszewskiego zagra w Spodku już 26 listopada 2022.

Trasa Pomarańczowa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Ku radości fanów, KULT ma ją w swoim stałym harmonogramie od ponad 20 lat. O tym, jak dużym - i wciąż rosnącym zainteresowaniem - cieszą się te koncerty najlepiej świadczą między innymi cztery występy KULTU w warszawskiej Stodole, które odbyły się w pierwszej połowie listopada, wypełniając stołeczny klub po brzegi.

Kult zwieńczy Trasę Pomarańczową 2022 wyjątkowym koncertem w katowickim Spodku! [DATA]

Wydarzeniem, na które z szczególną niecierpliwością i entuzjazmem czekają fani z całej Polski, jest jednak przede wszystkim występ KULTU w katowickim Spodku. W 2022 roku odbędzie się w sobotę, 26 listopada. O koncertach grupy w śląskiej hali zarówno sami muzycy, jak i fani wypowiadają się zwykle w samych superlatywach, podkreślając wyjątkowy przepływ energii między sceną a odbiorcami. I nie ma się co dziwić - na ten koncert do Spodka corocznie zjeżdżają się najwierniejsi fani KULTU z całej Polski. Jest to także ostatni przystanek na trasie, a tym samym ostatnia okazja w roku na muzyczne spotkanie z zespołem w tym wydaniu.

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon).

Co tam w środku gra? - Kult

Bilety na koncert Kultu w Katowickim Spodku

Zainteresowanie występem KULTU w katowickim Spodku jak co roku jest bardzo duże, dlatego warto już teraz kupić bilet i zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym koncercie. Wejściówki są dostępne w sprzedaży internetowej, m.in. na www.ticketclub.pl.