Klasycy hardcore na wspólnej trasie: Madball, H2O i inni. Rebellion Tour 2023 zawita do Polski

i

Autor: Materiały prasowe

Klasycy hardcore na wspólnej trasie: Madball, H2O i inni. Rebellion Tour 2023 zawita do Polski

2023-03-01 12:00

Tak energetycznej mieszanki na jednej scenie dawno nie było. W warszawskim klubie Proxima na jednej scenie spotkają się zespoły, które jeńców nie biorą. Organizatorzy ogłaszając to wydarzenie piszą o koncercie, jednak patrząc na line-up możemy z powodzeniem użyć sformułowania "objazdowy festiwal". Łącznie do stolicy ma przyjechać aż 7 zespołów!

Jak przekonują organizatorzy będzie to jedno z najbardziej hardcorowych wydarzeń tego roku. Trzeba przyznać, że skład wygląda naprawdę imponująco: Madball, H2O, Drain, Hazen Street, Hometown Crew, The Take oraz Additional Time. Zespoły wystąpią na scenie klubu Proximia 10 marca 2023 roku. 

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Głównej gwiazdy naszym czytelnikom raczej przedstawiać nie trzeba, ale jeśli trafił tu ktoś niezorientowany to chętnie przybliżymy. Madball to nowojorski zespół hardcore, który powstał pod koniec lat 80, jako poboczny projekt Agnostic Front. Pierwszym wydawnictwem Madball była EP-ka Ball of Destruction z 1989 roku. To NYHC w najlepszym wydaniu! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ich ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie.

H20 powstał w 1994 roku i jest jednym z bardziej znanych zespołów drugiej fali straight edge hardcore. W latach 90 i 2000 grupa nieustannie koncertowała, stając się synonimem hardcorowego brzmienia ze Wschodniego Wybrzeża. Nowojorczycy założyli kapelę jako grupa przyjaciół, na czele której stanął Toby Morse ze Sick of It All.

Pozostałe grupy, które zaprezentują się w ramach Rebellion Tour 2023 to Drain, Hazen Street, Hometown Crew, The Take oraz Additional Time. Biletów szukajcie na stronach organizatora - Winiary Bookings - oraz sklepów Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska.