Bryan Adams napisał piosenki dla KISS i nigdy nie widział zespołu na żywo

i

Autor: screen: https://youtu.be/Q2Fb88accUo

KISS będzie miało własne muzeum! Gene Simmons zdradził pierwsze szczegóły

2021-12-30 10:44

Zespół Kiss jest na scenie tak długo, że można by pomyśleć, że grupa jest tutaj praktycznie od początku. Okazuje się, że w planach jest stworzenie specjalnego muzeum grupy, o czym opowiedział szerzej Gene Simmons.

Zespół Kiss to prawdziwi weterani na rockowej scenie i można odnieść wrażenie, że obecni są od zawsze w przestrzeni publicznej. Nic dziwnego, że powstaje specjalne muzeum, które będzie poświęcone zespołowi. Więcej szczegółów zdradził Gene Simmons.

Co tam w środku gra? Nirvana

KISS będzie miało własne muzeum! Gene Simmons zdradził pierwsze szczegóły

W wywiadzie dla 'TMZ Live', Gene Simmons zdradził, jak widzi opcję ewentualnego muzeum zespołu Kiss:

Moja osobista kolekcja znajdzie się w hotelu Rio i fani będą mogli z bliska obejrzeć dziesięć tysięcy eksponatów – tekstów, gitar i innych rzeczy. Żaden zespół czegoś takiego nie ma. Fani będą mogli oglądać, dotykać, robić zdjęcia. Będą też ekrany wideo, dzięki którym będziesz mógł sobie wyobrazić, że jesteś na scenie z Kiss. Będzie też minigolf Kiss, na którym będziesz mógł zagrać. Natomiast w kaplicy Kiss będziesz mógł wziąć ślub. Osoba umalowana na mnie będzie mówiła: „Powtarzaj za mną: zostałem stworzony, aby ciebie kochać, a ty zostałaś stworzona aby kochać mnie”. I tak zostanie udzielony im ślub.

Otwarcie muzeum zaplanowano na marzec 2021.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów