KARAŚ/ROGUCKI już w najbliższą sobotę w Klubie Stodoła!

i

Autor: Materiały prasowe

Karaś/Rogucki zapowiadają drugi album. Kiedy premiera?

2022-03-09 15:01

Na album duetu Karaś/Rogucki czeka wiele osób i jak widać, panowie wzięli sobie do serca prośby fanów. Zapowiedziano właśnie drugi krążek artystów, co o nim wiemy?

Duet Karaś/Rogucki to współpraca, która z początku mogła się wydawać nieoczywista, jednak gdy wszyscy usłyszeli premierowe utwory, byli pewni, że to idealne połączenie. Po udanym debiucie, artyści wracają z drugim krążkiem. Wiemy o nim dosyć sporo, sprawdźcie szczegóły.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Karaś/Rogucki zapowiadają drugi album. Kiedy premiera?

'Zapasowy tlen' jest pierwszym singlem, który zapowiada nowy album. Jak mówi Piotr Rogucki:

„Zapasowy Tlen” jest o nadziei wyłaniającej się z chaosu i mroku. Mimo że utwór powstawał w zupełnie innej rzeczywistości, to wierzę, że właśnie teraz może komuś okazać się potrzebny. Zaklinamy rzeczywistość słowami „gdy utracimy panowanie nad światem ktoś się nami zajmie” i gdzieś podskórnie czuję, że tak będzie i tym razem, że zło, które się teraz dzieje, zostanie powstrzymane dzięki bliskości i czułości.

To kolejny singiel po „Jutro spróbujemy jeszcze raz” oraz „Bezpieczny lot”. Premiera drugiego albumu duetu Karaś/Rogucki planowana jest późną wiosną tego roku. Krążek wydany zostanie nakładem wytwórni Kayax.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]