Jon Bon Jovi wskazał utwór, który zaśpiewałby jako ostatni w swoim życiu

i

Autor: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News Oto kompozycja, którą Jon Bon Jovi zzaśpiewałby jako ostatnią w życiu

wypowiedzi muzyków

Jon Bon Jovi wskazał utwór, który zaśpiewałby jako ostatni dla publiczności

2024-04-23 10:15

Już w ten piątek, tj. 26 kwietnia, premierę będzie miał wyczekiwany przez fanów i fanki serial dokumentalny o zespole Bon Jovi. Za niecałe dwa miesiące zaś ukaże się nowy album formacji, nic więc dziwnego, że jest o niej i jej liderze ostatnio naprawdę głośno! Jon Bon Jovi został w związku z tym przepytany przez "Classic Rock" i poproszony o wskazanie utworu, który wybrałby do zaśpiewania jako swój ostatni w karierze.

Już w piątek 26 kwietnia na platformie Disney+ pojawi się propozycja, która powinna szczególnie zainteresować wszystkich fanów i fanki zespołu Bon Jovi. Mowa o wyczekiwanym serialu dokumentalnym Thank You, Goodnight: Historia Bon Jovi, na który złożą się cztery odcinki, przedstawiające przebieg kariery amerykańskiej grupy, co działo się u niej w ostatnich latach - z projektu dowiedzieć się mamy także, jakie ta ma plany na przyszłość. Uważnie śledźcie w najbliższy piątek naszą stronę i sociale - na pewno napiszemy parę słów o tej produkcji!

Już 7 czerwca natomiast na rynku ukaże się najnowszy, pierwszy od czterech lat album studyjny zespołu. Wydawnictwo zostało zatytułowane Forever, póki co promuje je jeden singiel, świetnie przyjęty przez wielbicieli i wielbicielki Legendary. Choć wszyscy czekają na ogłoszenie trasy, towarzyszącej promocji płyty, to lider grupy, Jon Bon Jovi, nie ukrywa, że wciąż ma pewne problemy z głosem, dochodzi do siebie po zabiegu na strunach głosowych, a na scenie stanie dopiero wtedy, gdy będzie wiedział, że jest w stanie dać na niej z siebie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE: Jon Bon Jovi już nigdy nie zaśpiewa na żywo?!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Oto utwór, który Jon Bon Jovi zaśpiewałby jako ostatni w karierze

Z okazji zbliżających się premier Jon Bon Jovi udzielił wywiadu magazynowi "Classic Rock". W rozmowie muzykowi zostało postawione bardzo trudne pytanie, mianowicie zostało on poproszony o wskazanie utworu, jaki wybrałłby, gdyby wiedział, że jest to ostatni w karierze, jaki wykonuje na żywo przed zebraną publicznością. Wokalista miał trudności z udzieleniem odpowiedzi i śmiał się mówiąc, że takie pytanie stawia go w trudnej pozycji, ostatecznie postawił jednak na klasyk These Days - jak uzasadnia swój wybór?

O mój Boże – tylko jeden?! To stawia mnie w miejscu… Pierwszym, który przyszedł mi na myśl, to "These Days", o którym chyba nikt nigdy by nie pomyślał, ale "These days, the stars seem out of reach/These days, there ain't a ladder on the streets/These days are fast, nothing lasts in this graceless age/There ain't nobody left but us these days” – myślę, że oddaje to w pewnym sensie to, gdzie jestem w tym momencie - mówi Jon Bon Jovi.

Sprawdź się w quizie o zespole:

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?