Jon Bon Jovi dołączył na scenie do słynnego holenderskiego DJ-a

i

Autor: YouTube/Armin van Buuren

Wiadomości

Jon Bon Jovi dołączył na scenie do słynnego holenderskiego DJ-a. Zremiksował on "Keep the Faith" WIDEO

Armin van Buuren, popularny DJ, postanowił zremiksować "Keep the Faith", słynny przebój formacji Bon Jovi. W trakcie pierwszego wykonania na żywo zaprosił on na scenę samego Jona Bon Joviego.

Znany DJ zremiksował przebój Bon Jovi. Na scenie dołączył do niego sam Jon Bon Jovi

Armin van Buuren to holenderski DJ i producent muzyki trance, To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych DJ-ów na całym świecie. Oczywiście, normalnie byśmy o nim na naszych łamach nie pisali (choć w przeszłości współpracował m.in. z Sharon den Adel, wokalistką Within Temptation). Ostatnio jednak na jego koncercie pojawił się sam... Jon Bon Jovi. 

Bon Jovi | Kolumna Zygmunta

Van Buuren postanowił bowiem zremiksować utwór "Keep the Faith" Bon Jovi pochodzący z tak samo zatytułowanego albumu z 1992 roku. Premiera wspomnianego remixu odbyła się w ramach Ultra Music Festivalu odbywającego się w centrum Miami. Holenderski DJ z tej okazji na scenę zaprosił właśnie lidera Bon Jovi.  

Ultra, jesteś gotowy na coś wyjątkowego? Pamiętam, jak byłem małym dzieckiem i kupiłem album tego gościa. Witamy na scenie, legendę… Jon Bon Jovi! – powiedział do publiczności Armin van Buuren. 

Poniżej możecie zobaczyć niezwykłe wykonanie remixu "Keep the Faith" (zaczyna się od, mniej więcej, 38:45): 

Naprawdę nie mogę uwierzyć, że to się wydarzyło. Bardzo dziękuje Jonowi Bon Joviemu, że dołączył do mnie na scenie i wspólnie zagraliśmy mój remix "Keep the Faith". Na zawsze zapamiętam ten moment – napisał, w mediach społecznościowych, Armin van Buuren. 

W oficjalnym oświadczeniu holenderski DJ przyznał także: – To niesamowity zaszczyt zremiksować ten utwór i dzielić scenę z Jonem Bon Jovi, ponieważ jestem jego wielkim fanem od lat. Ten utwór różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek wcześniej wydałem. Nie ma lepszego miejsca, aby po raz pierwszy podzielić się tym z Wami, niż główna scena Ultra. 

Nowy album Bon Jovi na horyzoncie

W połowie marca tego roku zespół Bon Jovi zapowiedział nowy studyjny album. Będzie on zatytułowany "Forever" i ukaże się na rynku 7 czerwca. Na piętnastej płycie znajdzie się łącznie 12 premierowych kompozycji, w tym "Legendary", która promuje całość. 

Zanim ukaże się płyta, fani Bon Jovi będą mogli zapoznać się z czteroczęściowym dokumentem zatytułowanym "Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story". Będzie on dostępny od 26 kwietnia na platformie streamingowej Disney+.

Najlepsze rockowe koncerty, które odbyły się w Polsce w 2023 roku: