Turnstile

i

Autor: Wikimedia Commons/ManoSolo13241324, Instagram/Turnstile

Wiadomości

James Hetfield świetnie się bawił na backstage'u w trakcie koncertu Turnstile. Ten filmik to viral!

Wygląda na to, że James Hetfield – frontman Metalliki – jest fanem twórczości amerykańskiego zespołu Turnistle. Wystarczy zobaczyć wideo, na którym widać, jak muzyk dobrze się bawił na backstage'u w trakcie koncertu wspomnianej grupy!

James Hetfield świetnie się bawił na backstage'u

Pod koniec czerwca, w Norwegii, odbyła się tegoroczna edycja festiwalu Tons of Rock. Głównymi gwiazdami imprezy byli: Tool, Judas Priest czy Metallica. Na festiwalu zaprezentowała się także m.in. amerykańska formacja Turnstile, która powstała w 2010 roku i gra hardcore punk. Na swoim koncie mają trzy studyjne albumy, z czego ostatni – zatytułowany "Glow On" – ukazał się na rynku w 2021. 

Co ciekawe, w trakcie koncertu Turnstile na backstage'u ich występowi przysłuchiwali się James Hetfield oraz Rob Halford. To wszystko zostało uwiecznione w mediach społecznościowych. 

Metallica idzie w ekologię!

Wspomniane wideo zostało udostępnione za pośrednictwem relacji na Instagramie przez sam zespół. Na krótkim filmiku widać, jak Hetfield – w kowbojskim kapeluszu – dobrze się bawi do utworu "TLC (Turnstile Love Connection)". Rob Halford jest nieco bardziej powściągliwy, ale z olbrzymią uwagą obserwuje młodszych kolegów po fachu. 

Zresztą, sami zobaczcie to wideo:

Metallica obecnie, w ramach trasy promującej ostatni album "72 Seasons", koncertuje po Starym Kontynencie.James Hetfield i spółka zagrają 5 i 7 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Przypomnijmy, że oba występy będą się od siebie różnić. Na każdym będzie zupełnie inna setlista, a także supporty. Dodatkowo zespół przywiezie ze sobą scenografię robiącą wrażenie. Przenosi ona bowiem słynny "snake pit" na środek sceny. 

TOP 10 kawałków, które Metallica najczęściej gra na żywo: