Iron Maiden wracają po 6 latach! Tak brzmi nowy numer grupy

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=FhBnW7bZHEE

Iron Maiden wracają po 6 latach! Tak brzmi nowy numer grupy

2021-07-16 8:34

Po tygodniach internetowych spekulacji, Iron Maiden przedstawiają pierwszy nowy utwór od 6 lat wraz ze specjalnym, animowanym wideo! Co jeszcze wiemy o nowościach zespołu?

Iron Maiden prezentują nowe nagranie zatytułowane 'The Writing On The Wall' wraz towarzyszącym mu klipem. Utwór napisał gitarzysta kapeli, Adrian Smith oraz wokalista, Bruce Dickinson. Za produkcję odpowiadają Kevin Shirley oraz basista i założyciel Iron Maiden, Steve Harris.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Nowy singiel Iron Maiden już w sieci! Posłuchajcie 'The Writing On The Wall'

Pomysłodawcą klipu jest Dickinson, który swą wizję zrealizował z pomocą nagradzanych twórców z wytwórni Pixara, a prywatnie fanów Iron Maiden - Marka Andrewsa i Andrew Gordona. Panowie mają ponad 50 lat doświadczenia w animacji i prace przy takich znakomitych filmach jak 'Iniemamocni', 'Ratatuj', 'Merida Waleczna', 'Potwory i spółka' czy 'Gdzie jest Nemo?'. Projekt powstał w londyńskim studiu animacji BlinkInk, które znane jest pracy dla takich marek jak Adidas czy Coca-Cola.

Reżyser Nicos Livesey z BlinkInk, kolejny fan Maidenów, w pełni zrozumiał wizję Dickinsona, doprowadzając do powstania nowego wcielenia Eddiego w trójwymiarowej formie.

Numer zapowiada nowości od Iron Maiden, jednak jeszcze nie zdradzono żadnych szczegółów.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu