Guns N'Roses - kelnerka została zwolniona, ponieważ nagrała Axla w hotelu?

i

Autor: I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS Fanka Gunsów została zwolniona za nagranie?

Guns N'Roses - kelnerka została zwolniona, ponieważ nagrała Axla w hotelu?

2022-09-01 11:40

Zespół Guns N’ Roses uchodzi za jedną z największych gwiazd muzyki rockowej na świecie. Panowie, pomimo prawie czterdziestu lat na scenie nadal cieszą się ogromną popularnością i mają rzesze fanów na całym świecie, którzy reagują na ich widok czy spotkania z nimi z dużym entuzjazmem. Tak samo zachowała się kelnerka jednego z brazylijskich hoteli. Niestety, w jej przypadku nadmierny zachwyt na widok Axla miał doprowadzić do zwolnienia z pracy…

Już w 2015 roku pojawiły się pierwsze plotki, jakoby zespół Guns N’ Roses miał powrócić w częściowo najsłynniejszym składzie. Zostały one potwierdzone dokładnie 4 stycznia 2016 roku, kiedy to organizatorzy festiwalu Coachella ogłosili, że formacja będzie headlinerem wydarzenia, a na scenie, obok Axla Rose’a, staną Slash i Duff McKagan. Pod koniec marca tego samego roku zespół ogłosił, że wyrusza w światową trasę koncertową, “Not in This Lifetime… Tour”. Nazwa to ironiczne odniesienie do słów, jakie w wywiadzie w 2012 roku wypowiedział Axl, gdy został zapytany o ewentualny powrót Gunsów w przyszłości. Trasa okazała się być wielkim sukcesem, nic więc dziwnego, że już rok później Panowie wyruszyli w kolejną.

Axl Rose przyczynił się do zwolnienia kelnerki?

Trasa “Guns N' Roses 2020 Tour” powoli zmierza ku końcowi, obecnie zespół występuje na terenie Ameryki Południowej. To właśnie tam doszło do zupełnie nieoczekiwanej sytuacji.

Według Boletim Amazonia, kelnerka, która pracowała w hotelu, w którym zatrzymali się muzycy, nagrała Axla, gdy ten stał na balkonie i machał do fanów, a następnie wrócił do środka. Nagranie trafiło do sieci, w efekcie czego kobieta miała zostać zwolniona - wideo możesz zobaczyć pod linkiem.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Fani apelują do muzyka, by ten wstawił się za fanką

Kelnerka wytłumaczyła się mówiąc, że zrobiła to pod wpływem impulsu, ponieważ jest wielką fanką zespołu i nie spodziewała, się, że za miłość do niego przyjdzie jej zapłacić stanowiskiem pracy. Inni fani Gunsów postanowili zaapelować do Axla, by ten wstawił się za kobietą i pomógł jej odzyskać stanowisko. Na chwilę obecną wokalista nie odpowiedział na te głosy.