Guns N’ Roses wydadzą nowy singiel… w piątek?! Wszystko na to wskazuje!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Katarina Benzova Nowa muzyka od Guns N' Roses?

Guns N’ Roses wydadzą nowy singiel… w piątek?! Wszystko na to wskazuje!

2023-08-07 9:59

Już od co najmniej kilku miesięcy plotkuje się o tym, że wielkimi krokami zbliża się premiera muzycznych nowości od Guns N' Roses. No może nie do końca takich nowości, ale jednak! Czyżby dzień premiery miał nadejść szybciej, niż się wszystkim wydaje? Wiele na to wskazuje! Wiadomo też, o jaki utwór chodzi!

Tak naprawdę o potencjalnej nowej muzyce od Guns N' Roses mówi się od listopada ubiegłego roku. To wtedy Slash udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że po zakończeniu trasy zespół zaszyje się w studiu i skupi na pracy nad materiałem. Może nie do końca nowym, gdyż gitarzysta wspomniał, że chodzi tu o nowe wersje demówek i odrzutów z Chinese Democracy. Zawsze to jednak coś! Temat powrócił, gdy tuż przed występem na Glastobury do sieci trafiło zdjęcie, przedstawiające Slasha i Axla Rose'a w studiu nagraniowym. W połowie lipca zaś wieloletni techniczny formacji w rozmowie z fanami zdradził, że Gunsi intensywnie pracują nad nowym materiałem, a nowa piosenka ma ujrzeć światło dzienne dosłownie na dniach. Wygląda na to, że wiedział, co mówi!

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Nowa piosenka Gunsów w ten piątek?!

Na początku czerwca podczas próby dźwięku przed występem w Izraelu, zespół wykonał numer, zatytułowany Perhaps, którego demo wyciekło do sieci w 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie nowa, studyjna wersja kompozycji, nagranej podczas prac nad Chinese Democracy ujrzy światło dzienne już w ten piątek! Choć sama grupa jeszcze oficjalnie nie potwierdziła tych wieści, to link do tzw. pre-save Perhaps na platformach Spotify i Apple Music został już udostępniony przez wytwórnię Gunsów. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie premiery!