Gene Simmons skrytykował byłych członków KISS: dokonali okropnych wyborów w życiu

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0

Gene Simmons skrytykował byłych członków KISS: dokonali okropnych wyborów w życiu

2021-07-09 13:42

Gene Simmons jest liderem grupy KISS i to się nie zmienia od wielu lat, o czym doskonale wiedzą fani. Artysta wypowiedział się niedawno na temat byłych członków KISS. Jakie podejście ma do nich?

Przez lata działalności grupy KISS, jej liderem pozostaje niezmiennie Gene Simmons, który najczęściej wypowiada się w mediach. Niedawno artysta pojawił się programie 'Talking Wax With Adika Live', gdzie wypowiedział się na temat byłych członków zespołu.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Gene Simmons o byłych członkach KISS: dokonali okropnych wyborów w życiu

Artysta wypowiedział się na temat Ace’a Frehleya i Petera Crissa i jak powiedział:

Na początku zespołu Ace i Peter byli najlepszym, co mogło spotkaćKiss. Ale dokonali okropnych wyborów w życiu i nadal to robią. Nadal podejmują złe decyzje, nie tylko dotyczące zdrowia i tego, co wchłaniają, ale też dotyczące kariery. Dopiero co mieliśmy film dokumentalny, wyświetlany na Tribeca Film Festival i bez zastanowienia zwróciliśmy się do Ace’a i Petera: „Czy chcecie wziąć udział w tworzeniu filmu? Byliście częścią zespołu”. A oni odmówili. Ace chciał tego i tamtego, chciał mieć nadzór nad montażem i tak dalej. Ale to niemożliwe. Sam nie miałem takiej władzy i nie chciałem jej.

Być może to tylko marketing? Fani ciągle wierzą, że muzycy pojednają się przed końcem pożegnalnej trasy.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów