Eska Rock kończy 18 lat! Wspomnienia, anegdotki i ciekawostki od prezenterów stacji

i

Autor: Materiały prasowe Wspomnienia i anegdotki z okazji 18 urodzin Eski Rock

Eska Rock kończy 19 lat! Wspomnienia, anegdotki i ciekawostki od prezenterów stacji

2023-11-22 12:23

Eska Rock wystartowała dokładnie 22 listopada 2004 roku, a to oznacza, że stacja kończy dziś dokładnie 19 lat. Czy z tej okazji wolno nam więcej? Na pewno wolno powspominać! To właśnie z tej okazji prezenterzy, głosy, które tak dobrze znacie z codziennych audycji postanowili opowiedzieć o najśmieszniejszych sytuacjach i swoich najlepszych wspomnieniach, związanych z Eską Rock!

Historia Eski Rock rozpoczęła się dokładnie 22 listopada 2004 roku. Początkowo działała ona jako stacja lokalna w Poznaniu, jednak szybko zaczęły powstawać rozgłośnie w kolejnych miastach - Warszawie, Krakowie, Łodzi. Oznacza to jedno - Eska Rock właśnie kończy dziewiętnaście lat! Jedna z najpopularniejszych stacji radiowych, w której można usłyszeć muzykę rockową, powoli zbliża się do bardzo szczególnego jubileuszu! Taki dzień to świetna okazja do wspomnień, anegdotek, ciekawostek, a tych przez te wszystkie lata narodziło się bardzo dużo!

Przy jakiej muzie płaczą prowadzący Eski ROCK?| Dobrze Rockuje #2

Ekipa radia Eska Rock wspomina!

Opowiadają o nich Ci, których na co dzień słyszycie w swoich ulubionych audycjach - Agnieszka Szkuta, członkini ekipy "Aktywacji", która jest obecna w radiowej rodzinie od 2010 roku, czyli już od 13 lat, Dawid Zygmunt, czyli niezastąpiony prowadzący "Kolumny Zygmunta", Jarema Jamrożek i Wojtek Góralski, czyli część ekipy "Aktywacji", Michał Poklękowski, który nie tylko przedstawia codzienne wiadomości i prognozę pogody, ale też prowadzi świetne i wartościowe wywiady w ramach audycji "Drogowskazy", Ola Jakubowska, czyli Dyrektorka muzyczna stacji oraz głos programu "Gramy co chcemy", Claudia Antoszewski, która odpowiada za social media Eski Rock, Krzysztof Gieruszyński - Szef Promocji i Łukasz Kutyński, producent dźwięków.

Eska Rock kończy 19-ście lat! "Kultowe kawałki, kultowe historie"

Najwierniejsi fani Eski Rock na pewno wiedzą, że osobą, która najdłużej związana jest ze stacją jest Jaro Sobierajewicz. Obecnie prowadzący audycję "Kultowe kawałki, kultowe historie" jak nikt inny jest w stanie opowiadać o historii rocka. Jaro nie ukrywa, że przez te 19 lat jego obecności w Esce Rock działo się tak wiele, że on sam nie jest w stanie przypomnieć sobie wszystkiego, wie jednak jedno - tymi, którym może podziękować najbardziej jesteście Wy, czyli słuchacze Eski Rock!

19-stka Eski Rock! Wspomnienia, anegdoty, ciekawostki

Jakie wspomnienia ze stacją mają osoby z nią związane? Co takiego działo się w redakcji przez te wszystkie lata? Poniżej przedstawiamy Wam kilka najciekawszych cytatów!

Kiedyś, zupełnie przez przypadek, zadzwonił do nas słuchacz i powiedział, że chce sprzedać most. W jakimś tam żarcie, absurdalnie, że on ma most, to było jakoś niedługo po spaleniu się Mostu Łazienkowskiego, i że on ten most chce sprzedać - trochę nadpalony, ale będzie spoko. Potem zadzwoniła jego mama, któa jechała z nim w samochodzie i powiedziała, że jest matką tego Pana i żeby od niego nic nie kupować, bo on wszystkich na mosty naciąga. Przez cztery godziny programu ludzie dzwonili w sprawie mostu! - wspomina Agnieszka Szkuta.

Pamiętacie to? Nagranie z tej audycji jest dostępne na naszym kanale w serwisie YouTube!

Złodzieje ukradli owce, znaczy owocę - Jarema Jamrożek o najśmieszniejszej rzeczy, jaką powiedział na antenie.

Jeszcze więcej ciekawostek usłyszycie w poniższym wideo, które powstało jeszcze w ubiegłym roku, przy okazji 18. urodzin Eski ROCK!