Dlaczego Matt Sorum nie wziął udziału w reaktywacji Guns N' Roses? Muzyk odpowiedział

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=2i9vVlJLZgU

Dlaczego Matt Sorum nie wziął udziału w reaktywacji Guns N' Roses? Muzyk odpowiedział

2021-09-21 10:02

Reaktywacja Guns N' Roses wzbudziła wiele emocji i wzbudziła wiele oczekiwań, które nie zawsze zostały spełnione. Wiele osób liczyło na to, że do składu wróci między innymi Matt Sorum, co jak wiemy się nie stało. Dlaczego artysta nie dołączył do obecnego składu grupy?

Gdy ogłoszono, że Guns N' Roses powracają na scenę w składzie ze Slashem, fani liczyli, że do zespołu dołączą inni muzycy, którzy w dawnych latach tworzyli grupę. Niestety, w składzie nie znalazł się Matt Sorum, co mocno smuci fanów do teraz. Jaka jest przyczyna tej decyzji?

Co tam w środku gra - Metallica

Dlaczego Matt Sorum nie wziął udziału w reaktywacji Guns N' Roses? Muzyk odpowiedział

W wywiadzie dla 'Rolling Stone', Matt ujawnił, dlaczego nie trafił do obecnego składu Guns N' Roses:

Myślę, że Axl jest lojalny. Lubi zespół, z którym grał od lat. Jeśli ktoś w tym zespole jest lojalny, to pewnie on. Pomyślał pewnie: „Będę miał swoich ludzi. Jeśli uda mi się sprowadzić Slasha to fajnie, jeśli uda się sprowadzić Duffa to też fajnie. Ale to wystarczy”. Tak to działa. (...) 

Teraz mam dziecko i robię wiele innych rzeczy. Wyprodukowałem nową płytę Billy’ego Gibbonsa, zaczynam pracować nad swoją. Mam sześć firm startup. Jestem zajętym gościem. Mam dobre wspomnienia z czasów spędzonych w zespole i jestem wdzięczny Guns N’ Roses. Pogodziłem się, że oni robią swoje, a ja robię swoje.

Przypomnijmy, że 20 czerwca 2022 roku, Guns N' Roses pojawią się w Warszawie.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]