Dlaczego Grzegorz Markowski odszedł z Perfectu i skończył z graniem? Na to odpowiedziała jego córka

i

Autor: WBF

Dlaczego Grzegorz Markowski odszedł z Perfectu i skończył z graniem? Na to odpowiedziała jego córka

2021-06-15 12:12

Odejście Grzegorza Markowskiego z Perfectu, było zaskoczeniem dla fanów i muzyków zespołu, jednak artysta chciał być szczery z odbiorcami oraz sam ze sobą. Kulisy odejścia Markowskiego, ujawniła Patrycja Markowska.

O tym, że Grzegorz Markowski kończy karierę, dowiedzieliśmy się pod koniec kwietnia, jednak echa dalej nie cichną. Nie do końca wiadomo, co zespół Perfect będzie chciał teraz zrobić i czy jednak zobaczymy wokalistę na scenie. Dlaczego taka decyzja została podjęta? O tym szerzej wypowiedziała się Patrycja Markowska, która skomentowała słowa ojca.

Wywiadówka - Kasia Lins

Dlaczego Grzegorz Markowski odszedł z zespołu Perfect? Opowiedziała o tym Patrycja Markowska

W jednym z odcinków 'Dzień dobry TVN', pojawiła się Patrycja Markowska, która skomentowała decyzję swojego ojca, mówiąc:

Bardzo dużo z nim rozmawiałam. On nie ma siły grać wielkich tras. Bardzo długie grali koncerty z Perfectem, wycieńczające fizycznie. Tata nigdy nie stał przy mikrofonie, to było zawsze szaleństwo. Także to był ogromny wysiłek. (...) Ojciec był bardzo uczciwy do swoich odbiorców. I ten rozdział się po prostu zamknął. (...) Mam nadzieję, że takie krótkie formy, gdzieś gościnnie coś zaśpiewa, skomponuje, to będzie to robił. On żyje muzyką, odkąd się urodził. Myślę, że bez tego to nie ma życia.

Jak wszyscy podkreślają, Grzegorz Markowski nie jest obłożnie chory i być może pojawi się gościnnie na koncertach córki.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]