Dave Grohl zapowiedział film dokumentalny z udziałem wielkich gwiazd. Kto pojawi się w produkcji?

i

Autor: screen: https://youtu.be/fVbgQ5bHLok

Dlaczego Dave Grohl bał się pisać o śmierci Kurta Cobaina? Lider Foo Fighters wyjaśnił

2021-10-22 11:52

Jakiś czas temu minęło 27 lat od śmierci Kurta Cobaina, a fani nadal wspominają artystę, jednocześnie podkreślając, że to ogromna strata dla muzyki. Jak tragiczny dzień wspomina Dave Grohl? Czemu długo lider Foo Fighters nie chciał mówić na ten temat?

Gdy Kurt Cobain popełnił samobójstwo, świat muzyczny nie mógł w to uwierzyć i było to również gigantycznym szokiem dla jego kolegów z zespołu. Dave Grohl wspomniał ten straszny dzień i opowiedział, co w tamtym momencie czuł, a co najważniejsze, dlaczego nie chciał długo mówić o śmierci przyjaciela.

Wywiadówka: Krzysztof Jaryczewski

Dlaczego Dave Grohl bał się pisać o śmierci Kurta Cobaina? Lider Foo Fighters wyjaśnił

W wywiadzie dla 'Amanpour And Company', Dave Grohl ujawnił, dlaczego rozdział o śmierci Kurta Cobaina do swojej książki, pisał na samym końcu:

Bo bałem się go pisać. Co innego pisać o tym, jak zakładali ci szwy w wieku 12 lat, co innego pisać, jak zabierasz dzieci na potańcówkę, a co innego pisać o czymś, o czym prawie nie rozmawiałeś z najbliższymi ci ludźmi. Ujawniłem tam rzeczy, których nie mówiłem najbliższym przyjaciołom. Po pierwsze wiedziałem, co ludzie chcą usłyszeć. Ludzie nie znają odpowiedzi na wiele pytań, podobnie jak ja. Starałem się więc szerzej opisać emocjonalny proces utraty i żalu i jak on się różni w zależności od osoby. To było trudne do napisania.

Książka Dave’a Grohla, 'The Storyteller: Tales Of Life And Music' miała swoją premierę na początku października 2021.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]