Coldplay

i

Autor: Leo Marinho / Splash News/EAST NEWS

Coldplay kończą karierę? Co wiadomo o planach grupy?

2021-12-27 13:00

Zespól Coldplay wpisał się na stałe do kanonu, jako grupa, która idealnie łączy świat muzyki pop i rocka. Okazuje się, że zespół ma plan na zakończenie swojej kariery, przynajmniej pod kątem wydawniczym. O co dokładnie chodzi?

Zespół Coldplay to jedna z tych grup, która jest łącznikiem między światem rocka i muzyki pop. Widać, że łączenie jest jak najbardziej udane, bo zespół gra na wyprzedanych stadionach, ciesząc się niesłabnącą popularnością. Wszystko jednak kiedyś się kończy i grupa ma już koncepcję na koniec. O co chodzi? Co w planach ma grupa?

Co tam w środku gra? Nirvana

Coldplay kończą karierę? Co wiadomo o planach grupy?

Chris Martin w rozmowie w BBC Radio 2, ujawnił, jakie plany ma Coldplay. Jak powiedział artysta:

Myślę, że na dwunastym albumie zakończymy naszą dyskografię, jednak pewne jest to, że zawsze będziemy chcieli występować na żywo, jak Stonesi. To byłoby wspaniałe, jeśli nadal w wieku 70 lat będziemy mogli koncertować, a ludzie będą chcieli przychodzić na nasze występy.

Plan jest taki, by trzy ostatnie albumy pojawiły się do 2025 roku. Co oznaczałoby, że grupa chce tylko do tego czasu wydawać płyty, a później, już tylko koncertować. Przypomnijmy, że 8 lipca 2022 roku, Coldplay wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć