Black River zapowiadają nowy album i publikują premierowy singiel

i

Autor: Materiały prasowe

Black River zapowiadają nowy album i publikują premierowy singiel

2022-03-23 10:48

Black River powracają z nowym singlem, który zapowiada premierowy album! Poznaliśmy szczegóły krążka, który jest wielkim powrotem grupy, po wydawniczej ciszy. Co tym razem przygotowała grupa?

Black River zapowiada nowe wydawnictwo, które ma pojawić się w czerwcu 2022. Po kilku latach wydawniczej ciszy, grupa wraca z nowym materiałem, który zapowiada się bardzo energicznie. Co czeka nas na najnowszym albumie supergrupy?

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Black River zapowiadają nowy album i publikują premierowy singiel

O nowym utworze, którego tytuł to 'Joker',opowiedział wokalista grupy, Maciej Taff:

Żyjemy w pozornie ładnym świecie, możemy skupić się na tzw. samorozwoju, zarabianiu pieniędzy, gigantycznej kompulsywnej konsumpcji, możemy swobodnie oddawać się depresji i innym wyimaginowanym problemom: z naszą wagą, naszym wyglądem, naszą pozycją w relacji z innymi itd. – Ale to jest pieprzona iluzja, odwrócenie uwagi od tego, że tak naprawdę nie jesteś wolny, jesteś wiązany za szyję i biegasz jak ci każą, szczekasz, łasisz się, gryziesz, w zależności od potrzeb, a uważasz, że wszystko jest ok: Wojny, niewolnictwo, uzależnienia finansowe i psychiczne – Poddajesz się, bo to tylko właściwa narracja. Nie chodzi o to, że tego nie widzisz, generalnie po prostu tego nie chcesz, iluzję łatwiej znieść… mniej boli, ale gdzieś w środku czujesz, że to wszystko jedno wielkie pierdolenie, gigantyczny przekręt i atak na naszą wolność, atak na nasze życie, czy dacie się ponieść tej prawdzie? Otworzysz oczy?

Na albumie 'Generation aXe', znajdą się następujące utwory:

 1. Oxygen
 2. Joker
 3. Whiplash
 4. Under My Flag
 5. Generation aXe
 6. Crossover Love
 7. Civil Army
 8. Burn It
 9. Motherless
 10. Inner Hell
 11. Break On Through

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu