Wallflower”-  nowy singiel i video mistrzów progresywnego groove metalu z Jinjer

i

Autor: Foto: Alina Chernohor

Basista zespołu Jinjer wydał oświadczenie, będąc w Kijowie: jesteśmy relatywnie bezpieczni

2022-02-28 11:30

Sytuacja na terenie Ukrainy jest bardzo dynamiczna i z dnia na dzień coraz bardziej niebezpieczna. Specjalne oświadczenie wydał ukraiński zespół Jinjer, który postanowił uspokoić swoich fanów. Czy muzycy są bezpieczni?

Sytuacja na terenie Ukrainy jest zła, jednak Ukraińcy się nie poddają i starają się nie tracić woli walki. Z kraju płyną różne informacje, które często przekazują na bieżąco to, co obecnie dzieje się w danym regionie. Artyści z ukraińskiego zespołu Jinjer, postanowili uspokoić swoich fanów, przekazując, jaka jest ich sytuacja.

Kamil Semeniuk ostro o Rosji: nie będzie żadnego meczu z rosjskimi drużynami!

Muzycy Jinjer, przekazali jaka jest ich sytuacja. Czy artyści są bezpieczni?

Eugene Abdukhanov, który jest basistą w grupie Jinjer, przekazał, jaka jest sytuacja jego i innych członków zespołu:

Mówię do was z Kijowa, stolicy Ukrainy, która znajduje się teraz pod atakiem rosyjskich żołnierzy. Jest piąta po południu w sobotę. Po pierwsze, wszyscy członkowie Jinjer, którzy są obecnie w Kijowie, są relatywnie bezpieczni na tyle, na ile jest to możliwe w tych mrocznych czasach. Po drugie doceniamy, że fani z całego świata okazują solidarność z nami i naszym krajem za stawianie oporu barbarzyńskiej wojnie rozpętanej tu w Ukrainie przez Putina, 24 lutego.

Wojny nic nie usprawiedliwi, niezależnie co mówi propaganda. Nikt nie zasługuje na to, co my przeżywamy tutaj w Ukrainie. Niewinni Ukraińcy cierpią. Mieszkańcy Kijowa całe dnie spędzają w schronach. Dzieci dnie i noce spędzają w schronach. Są przerażone. Niedożywione. Nie mają wody. Nie mają wygód.

Poniżej możecie zobaczyć całą treść oświadczenia:

Wiadomo, że wszyscy muzycy Jinjer są w Kijowie, oprócz wokalistki zespołu, Tatiany Shmayluk, która mieszka w Kalifornii.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu