1One – premiera koncertowego klipu z udziałem perkusisty współpracującego z m.in.  Paulem Gilbertem, Joe Satrianim i Shakirą!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Wojciech Ziemski Nowy utwór od 1One

1One – premiera koncertowego klipu z udziałem perkusisty współpracującego z m.in. Paulem Gilbertem, Joe Satrianim i Shakirą!

2023-02-15 9:20

Zespół 1One ujawnił właśnie swój nowy koncertowy teledysk, który powstał do utworu „Bad Dog”. Klip do utworu jest już dostępny!

Przedstawiamy nasz nowy klip, który nagrany został podczas występu w łódzkiej Atlas Arenie w październiku zeszłego roku, kiedy to mieliśmy niesamowitą przyjemność zaprezentować się na scenie przed koncertami Deep Purple i Jefferson Starship. Było to magiczne przeżycie z niesamowitą publicznością, co mamy nadzieję zostało oddane w nagranym klipie. Tego wieczoru za bębnami zasiadł Jeff Bowders, perkusista który współpracował z takimi artystami, jak Shakira, Joe Satriani czy Richie Kotzen. Brał on udział w nagraniach naszych dwóch płyt, najnowszej „Dalej” i poprzedniej - ”Świat Świętych Krów” i jest on nie tylko świetnym bębniarzem, ale przede wszystkim – naszym przyjacielem, z którym znamy się już 8 lat - komentuje zespół.

Kim są 1One?

Grupa powstała w 2013 roku i zadebiutowała w tym samym roku za sprawą albumu "Njoyin", a 2 lata później premierę miała druga płyta formacji, "Świat Świętych Krów", na której gościnnie wystąpił gitarzysta Mr. Big, Paul Gilbert. Zespół obecnie promuje swój najnowszy krążek "Dalej", na którym pojawili się tak znakomici muzycy jak: Dough Aldrich (Whitesnake), Stu Hamm (Joe Satriani), wspomniany powyżej Jeff Bowders oraz Grzegorz Kupczyk. Na czele kapeli stoją dwie przebojowe kobiety: Sylwia Dziardziel (wokal) i Aga Malicka (klawisze).

Rockowe teledyski, wyreżyserowane przez słynnych filmowców

1One na festiwalu Hard Rock Heroes

Już 12 czerwca będzie można zobaczyć 1One na Hard Rock Heroes Festival w TAURON Arena Kraków, a 2 dni wcześniej formacja wystąpi jako support Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół  z powodzeniem koncertował także w USA, m.in. zagrał dwukrotnie w najsłynniejszym rockowym klubie świata Whisky A Go Go w Hollywood, w kultowym Ramona Mainstage w San Diego oraz w Adrenalinie w Las Vegas.