20.05.2013 (00:03)

Paramore "Paramore"Nominowane do nagrody Grammy trio Paramore prezentuje czwarty studyjny album. Płyta, która dla zespołu jest w pewnym sensie nowym początkiem - nosi tytuł "Paramore".

Trio Paramore z charyzmatyczną wokalistką Hayley Williams prezentuje swoje nowe dzieło: krążek, który jest jednocześnie nawiązaniem do muzycznej przeszłości i spojrzeniem w przyszłość. Nie bez powodu  płyta nosi tytuł "Paramore". Zespół z Tennessee chce w ten sposób podkreślić, jaką drogę zamierza obrać w przyszłości, co będzie definicją jego stylu. Ma on być wypadkową brzmieniowych doświadczeń z przeszłości, mniej oparty o nowoczesne technologie i zarazem oparty na nowoczesnym, współczesnym graniu. Niełatwe zadanie osiągnięcia takiego efektu na czwartej płycie Paramore postawił przed producentem Justinem Meldal-Johnsonem. W swoim dorobku ma on współpracę z tak różnymi wykonawcami jak Beck, Nine Inch Nails, Tegan And Sara czy M83, a więc z artystami ciągle poszukującymi i nie unikającymi przy okazji spoglądania w przeszłość.

Pierwszymi singlami promującymi album są piosenki "Now" i "Still Into You". Zapowiedź bez wątpienia wskazuje na to, że Paramore mogą ze spokojem spoglądać w przyszłość i "grozi" im co najmniej taki sukces jaki trio odniosło albumami "Riot!" (platyna w USA, nominacja do Grammy dla najlepszego nowego zespołu) oraz "Brand New Eyes" (złoto w USA, nominacja do Grammy za piosenkę "The Only Exception"). Dodajmy jeszcze, że w studiu partie perkusji na "Paramore" zarejestrował znany ze współpracy z Nine Inch Nails, Lostprophets oraz Angels & Airwaves, Ilan Rubin.
 


 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz