Dominik Pajewski

23.03.2020 (11:16)

Zakk Wylde upamiętnił Randy'ego Rhoadsa w świetny sposób [WIDEO]Zakk Wylde, postanowił oddać hołd Randy'emu Rhoadsowi. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, które w wyjątkowy sposób upamiętnia zmarłego gitarzystę.

Randy Rhoads to do dzisiaj wzór dla młodych gitarzystów, którzy na słynnych riffach z płyt Ozzy'ego, uczą się grania. Tragicznie zmarły gitarzysta, to także wzór dla Zakka Wylde'a, który wiele lat grał u boku Ozzy'ego. Wylde postanowił upamiętnić Rhoadsa w specjalnym nagraniu.

SLASH WSPOMINA SWÓJ PIERWSZY KONCERT PO POWROCIE DO GUNS N' ROSES


Zakk Wylde upamiętnił Randy'ego Rhoadsa w świetny sposób [WIDEO]

19 marca 2020 minęło 38 lat, od tragicznej śmierci Randy'ego Rhoadsa, który zginął w wypadku samolotowym. W tym smutnym dniu, Zakk Wylde postanowił uczcić rocznicę śmierci gitarzysty, grając riff do kawałka ,,Diary of a Madman''. Zobaczcie nagranie Zakka:


Ozzy Osbourne
wydał na koniec lutego album ,,Ordinary Man'', który dostępny jest cały czas w sprzedaży i na streamingach.
 

FILMY BIOGRAFICZNE ZWIĄZANE Z MUZYKAMI, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ ZOSTAJĄC W DOMU. #ZOSTAŃWDOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz