Dana Pakońska

31.08.2015 (12:27)

VMA 2015: WYNIKI. Zwycięzca w kategorii Najlepsze Rockowe WideoVideo Music Award 2015: rockowi zwycięzcy. Który artysta zgarnął statuetkę za najlepszy rockowy klip? Sprawdźcie szczegóły gali i wyniki na EskaROCK.pl!

Nagroda VMA do Najlepszego Rockowego Teledysku powędrowała do amerykańskiej punk rockowej formacji Fall Out Boy za video Uma Thurman. Ceremonia wręczania statuetek odbyła się w niedzielę 30 sierpnia 2015 w Los Angeles i można było oglądać ją online w nocy polskiego czasu. FOB byli jedynymi rockowymi artystami, którzy otrzymali statuetkę na gali VMA, a obraz do kawałka z ostatniego albumu American Beauty/American Psycho (2015) w swojej kategorii pokonał między innymi Florence + The Machine z klipem Ship To Wreck oraz teledyskiem Arctic Monkeys zatytułowanym Why’d You Only Call Me When You’re High? W linku znajdziecie pełną listę zwycięzców MTV Video Music Awards 2015. Czy wideoklip Fall Out Boy faktycznie był najlepszy, a zdobyta przez nich figurka Moonmana w pełni zasłużona? Już teraz przypominamy kawałek na EskaROCK.pl. Sprawdźcie też, dlaczego Ed Sheeran jest wielkim przegranym VMA 2015.

Fall Out Boy - Uma ThurmanESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

  2019-11-19
  Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
 • Mötley Crüe reaktywują się na trasę po USA! Zespół chce powrócić i zagrać z wyjątkowymi gośćmi

  2019-11-19
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół zamierza powrócić i zagrać kilka koncertów po USA.
 • Vane i Moyra ogłaszają wspólną trasę koncertową

  2019-11-19
  Po wielu udanych koncertach oraz wspólnym udziale w festiwalach Uwolnić Muzykę oraz Pol’and’Rock 2019, VANE i MOYRA ruszają w trasę STORM OF FATE TOUR 2020, w ramach której na przestrzeni czterech tygodni odwiedzą osiem klimatycznych klubów rozsianych po całej Polsce!
 • Breaking Bad w rzeczywistości. Policjanci zatrzymali dwóch profesorów akademickich którzy produkowali narkotyki

  2019-11-19
  To, że serial 'Breaking Bad' stał się kultowy, nie trzeba raczej nikomu udowadniać. Jednak, to, że tego typu rzeczy dzieją się w rzeczywistości, to może już zaskakiwać i szokować.
 • Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwalu

  2019-11-19
  Joker to absolutny fenomen i film, o którym będzie się mówiło bardzo, bardzo długo. Produkcja zbiera masę nagród, w tym na festiwalach w Polsce! Jurorów jakiej imprezy zachwycił film?
 • Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażająca

  2019-11-19
  Podpisy gwiazd rocka i celebrytów, są zazwyczaj wiele warte i traktowane są jako cenne zdobycze. Bębniarz Iron Maiden, Nicko McBrain odmówił pewnego razu podpisu, ponieważ prośba była przerażająca.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz