Dana Pakońska

31.08.2015 (12:27)

VMA 2015: WYNIKI. Zwycięzca w kategorii Najlepsze Rockowe WideoVideo Music Award 2015: rockowi zwycięzcy. Który artysta zgarnął statuetkę za najlepszy rockowy klip? Sprawdźcie szczegóły gali i wyniki na EskaROCK.pl!

Nagroda VMA do Najlepszego Rockowego Teledysku powędrowała do amerykańskiej punk rockowej formacji Fall Out Boy za video Uma Thurman. Ceremonia wręczania statuetek odbyła się w niedzielę 30 sierpnia 2015 w Los Angeles i można było oglądać ją online w nocy polskiego czasu. FOB byli jedynymi rockowymi artystami, którzy otrzymali statuetkę na gali VMA, a obraz do kawałka z ostatniego albumu American Beauty/American Psycho (2015) w swojej kategorii pokonał między innymi Florence + The Machine z klipem Ship To Wreck oraz teledyskiem Arctic Monkeys zatytułowanym Why’d You Only Call Me When You’re High? W linku znajdziecie pełną listę zwycięzców MTV Video Music Awards 2015. Czy wideoklip Fall Out Boy faktycznie był najlepszy, a zdobyta przez nich figurka Moonmana w pełni zasłużona? Już teraz przypominamy kawałek na EskaROCK.pl. Sprawdźcie też, dlaczego Ed Sheeran jest wielkim przegranym VMA 2015.

Fall Out Boy - Uma ThurmanESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Hellfest 2021 - line-up, bilety i szczegóły francuskiej imprezy

  2020-07-31
  Hellfest 2021 - szczegóły kolejnej edycji festiwalu, która ma być rekompensatą za odwołaną imprezę w 2020 roku. Kto zagra we Francji i gdzie można zdobyć bilety?
 • Mastodon - Medium Rarities. Singiel, tracklista i data premiery nowego albumu

  2020-07-31
  Medium Rarities to najnowsze wydawnictwo amerykańskiej kapeli Mastodon. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące tego albumu.
 • KAZIK - 25 lat niewinności. Nowy kawałek do filmu o Tomaszu Komendzie

  2020-07-31
   Legendarny polski wokalista, Kazik Staszewski, przedstawia utwór promujący film Jana Holoubka – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Reżyser świetnie przyjętych przez widzów seriali „Rojst” oraz „Odwróceni. Ojcowie i córki” opowiada prawdziwą historię młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił. Premierę filmu zaplanowano na 18 września br., a utwór „25 lat niewinności” Kazika usłyszeć można już teraz.
 • Męskie Granie 2020 - jedyny koncert. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie obejrzeć?

  2020-07-31
  Nosowska, Dawid Podsiadło oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 w składzie: Daria Zawiałow, Król oraz Igo – to tylko część artystów, których usłyszymy podczas transmisji Męskiego Grania w Żywcu. Już 8 sierpnia o godzinie 17.00 rozpocznie się jedyny regularny koncert w ramach projektu sponsorowanego przez markę Żywiec. Widzowie usłyszą nie tylko tegoroczny singiel – „Świt”, ale również dedykowany program przygotowany przez MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020.
 • Smells Like Teen Spirit po łacińsku. Kurtus Cobaenus sprzed wieków

  2020-07-31
  Jesteście sobie w stanie wyobrazić jak brzmiałaby Nirvana grana wieki temu? Zdajemy sobie sprawę, że to piekielnie trudne do zrobienia. Jednak ktoś się podjął tego zadania i nagrał cover Smells Like Teen Spirit po łacińsku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz