Dominik Pajewski

02.07.2020 (14:45)

Vans dołącza do ruchu #StopHateForProfit bojkotującego kampanie na FacebookuGlobalna marka zabiera głos przeciwko mowie nienawiści i dezinformacji

Globalna marka obuwia i odzieży sportowej Vans ogłosiła, że ​​dołącza do kampanii #StopHateForProfit i w lipcu zaprzestanie działań reklamowych na Facebooku oraz Instagramie. Marka zobowiązuje się do przekazania środków przeznaczonych na cele reklamowe na rzecz wparcia społeczności afroamerykańskiej poprzez programy wzmocnienia jej pozycji, edukacji oraz wsparcia na rzecz równości rasowej i poszerzania możliwości rozwoju.
 

SYSTEM OF A DOWN ZAGRANE NA NARYSOWANEJ PERKUSJI. TO SIĘ NAZYWA KREATYWNOŚĆ


 
“Pozostajemy wierni naszym zobowiązaniom i podejmujemy działania w walce z nierównościami
rasowymi” - powiedział Nick Street, wiceprezes ds. Globalnego marketingu zintegrowanego w Vans.
 
„Nasza decyzja o przyłączeniu się do kampanii #StopHateForProfit pokazuje jeden zaspektów sumiennej, umyślnej i ciągłej pracy, w której dążymy do ukazania antyrasitowskiej polityki na wszystkich polach działaności Vans.”
 
Co więcej, w lipcu Vans zmieni koszty wystaw sklepowych na obszarze Stanów Zjednoczonych i Kanady, aby wspomóc i wzmocnić społeczność afroamerykańską.
 
„Jako marka bazująca na w przekonaniu, że jesteśmy firmą dbającą o ludzkie dobro, wspieranie naszych społeczności zawsze było kluczowe w podejmowanych przez nas działaniach i na nim się skupiamy” - stwierdziła Carly Gomez, wiceprezes ds. Marketingu Vans w Stanach Zjednoczonych.

„Zamiast budować ekspozycje witryn sklepowych w naszych sklepach na terenie USA i Kanady, wykorzystamy te pieniądze na wsparcie inicjatyw, które wzmacniają istotę ruchu Black Lives Matter, i jest to dopiero początek”.
 
Więcej informacji o zobowiązaniach marki Vans w kwestii zwalczania nienawiści i dyskryminacji rasowej jest dostępnych na stronie Vans.eu/empower

BEAVIS I BUTT-HEAD POWRACAJĄ! OGŁOSZONO NOWE ODCINKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz